ebook Hrabina Cagliostro - PRZEDSPRZEDAŻ - audiobook
3.91 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 633)

Hrabina Cagliostro - PRZEDSPRZEDAŻ - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 9.68
Audiobook - najniższa cena: 15.39
wciąż za drogo?
15.39 zł Lub 13.85 zł
17.99 zł
Inne proponowane

Przewidywana data premiery 2 sierpnia 2021

Dżentelmen i włamywacz w jednym? Taki właśnie jest Arsene Lupin! To na podstawie książkowej serii o szarmanckim złodziejaszku powstał hit Netflixa "Lupin".

Tym razem przedstawiamy odświeżoną i uwspółcześnioną wersję przygód Arsene’a Lupina. Przygotuj się na jeszcze więcej przyjemności z lektury!

Postać Arsene’a Lupina, słynnego włamywacza z nienagannymi manierami z pewnością nie jest Ci obca. Ale czy wiesz, jak wyglądały początki jego działalności? Młody Lupin jako kochanek Klaryssy d'Étigues ratuje przed śmiercią Józefinę Balsamo. Dziewczyna padła ofiarą spisku. Niejaki Beaumagnan wraz z przyjaciółmi uważa, że Józefina ma ponad 100 lat i w swoim życiu popełniła wiele przestępstw. Nieprzemijającą urodę ma zawdzięczać ściśle strzeżonej tajemnicy. Arsene Lupin postanawia zbliżyć się do kobiety i odkryć, jaka jest prawda.

Idealny dla fanów Sherlocka Holmesa Arthura Conana Doyle'a!

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Jakuba Kamieńskiego.

Hrabina Cagliostro - PRZEDSPRZEDAŻ - audiobook od Maurice Leblanc możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć