ebook Defekt
4.15 / 5.00 (liczba ocen: 33)

Defekt
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 22.90
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
-30% 22.90 zł
24.68 zł 20% rabatu
26.32 zł Lub 23.69 zł
31.25 zł Lub 28.13 zł
23.00 zł
23.03 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Jak daleko zaprowadziła go obsesja? Co jeszcze mógł zrobić? co jeszcze zrobił? Czego mi nie powiedział?

Liwia ma wszystko – dom pełen ciepła, kochającego męża i ślicznego synka. Aż do dnia, gdy cały jej świat rozpada się na kawałki. Ktoś morduje jej męża w ich własnej kuchni. Liwia i jej synek nie mogą już czuć się bezpiecznie.

Kim jest morderca? Kto obserwuje Liwię? Sekrety powoli wychodzą na światło dzienne, a prawda okazuje się przerażająca.

Nie wiem, czy jestem gotowa poznać prawdę. wdech, wydech. uspokój się. musisz się skupić. musisz mieć wszystko pod kontrolą.

O e-booku Defekt blogerzy napisali: 

Aż dziw, że to dopiero drugi thriller psychologiczny Olgi Kruk. Autorka doskonale łączy wszystkie sznurki zbudowanej historii. Taki warsztat pisarski szlifuje się przez wiele lat. Musi być efektem wielu prób. A ta udała się autorce w mistrzowskim wymiarze. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Defekt od Olga Kruk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Po Grzechach mojej siostry przyszedł czas na Defekt. Równie intrygujący, jednakowoż wciągający tak jak debiutancki thriller Olgi Kruk.

Po przeczytaniu drugiej książki autorki, mogę stwierdzić, że Defekt nie ma żadnych wad. To doskonale skrojony thriller, posiadający wszystkie elementy, które zaspokoją miłośników gatunku.

Olga Kruk doskonale skroiła fabułę, zarysowała wyraziste charaktery. Jednak tytuł ten doskonale odzwierciedla osobowość głównej bohaterki. Liwia wiodła dotychczas szczęśliwe życie. Kochający mąż, śliczny synek były pełnią szczęścia w życiu kobiety. Aż do dnia, gdy wszystko to runęło jak domek z kart. Morderstwo jej męża, w ich własnym domu zniszczyło wszystko. Poczucie bezpieczeństwa zostało maksymalnie zachwiane. Zwłaszcza, że Liwia odkrywa czym jej mąż zajmował się służbowo. Odkrycie tej prawdy, sprawia, że kobieta obawia się o życie swojego synka. Z pomocą przychodzi jej Krystian, kolega zamordowanego męża.

Pytanie tylko, czy aby mężczyzna chce pomóc, czy może oferuje swoje wsparcie, aby strzec tajemnicy związanej z służbowymi obowiązkami jej zamordowanego męża? Pytań jest wiele, a odpowiedzi na nie znajdziemy w samym finale.

Aż dziw, że to dopiero drugi thriller psychologiczny Olgi Kruk. Autorka doskonale łączy wszystkie sznurki zbudowanej historii. Taki warsztat pisarski szlifuje się przez wiele lat. Musi być efektem wielu prób. A ta udała się autorce w mistrzowskim wymiarze.

Jeśli macie zamiar spędzić najbliższy czas z lekturą, która zelektryzuje Wasze emocje, to Defekt jest doskonałym sposobem, by tak właśnie było. Autorka ujęła mnie pomysłowością w wykreowaniu historii, jak i również stylem, w którym poprowadziła fabułę.

Olga Kruk pisze lekko o mocnych historiach, które z impetem uderzają w naszą psychikę. Cóż więcej chcieć od thrillera psychologicznego? Chyba, tylko tego, aby Pani Olga raczyła nas jeszcze wieloma tytułami z tego gatunku. Czyt-NIK jest na TAK! A Wy? Myślę, że po przeczytaniu Defektu dołączycie do mojego grona.

A ja z nieskrywaną przyjemnością dołączam Defekt na półkę Najlepszych Interesujących Książek.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć