ebook Inaczej o poznawaniu siebie - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Inaczej o poznawaniu siebie - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 9.45
Audiobook - najniższa cena: 9.55
13.86 złpremium: 8.94 zł Lub 8.94 zł
9.55 zł Lub 8.60 zł
10.70 zł
12.67 zł Lub 11.40 zł
9.55 zł
9.65 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Z okazji premiery książki pt. „Inaczej o poznawaniu siebie” autorstwa Andrzeja Moszczyńskiego przekazujemy Państwu w formie prezentu seminarium filmowe z udziałem gwiazd polskiego kina.

https://youtu.be/wwO3JInXgWs

Jedni ludzie osiągają w życiu sukces, a inni nie. Z pewnością nie jest to tylko kwestia szczęścia. Nie jest to też wynik samej ciężkiej pracy. Dużą rolę odgrywa umiejętność właściwego wykorzystania swoich predyspozycji, talentów i  zainteresowań. Aby tę umiejętność posiąść, najpierw należy dobrze poznać samego siebie.

Czy wiesz, kim jesteś i jaki jesteś? Czy znasz swoje silne i słabe strony? Czy wiesz, jaki rodzaj inteligencji jest u Ciebie najlepiej rozwinięty? Czy masz świadomość, w jakim stopniu Twoje postępowanie zależy od dobrych i złych nawyków?

Ten poradnik opisuje metody przydatne w diagnozowaniu własnej osobowości. To istotne ogniwo w łańcuchu czynności zmierzających do budzenia drzemiącego w każdym z nas potencjału.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Aleksandra Bromberka.

Inaczej o poznawaniu siebie - audiobook od Andrzej Moszczyński możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć