ebook Tajemnica rzekomego małżonka - audiobook
3.79 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 430) Ilość stron (szacowana): 248

Tajemnica rzekomego małżonka - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 24.62
Audiobook - najniższa cena: 28.05
wciąż za drogo?
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
28.05 zł 20% rabatu
-23% 29.18 zł Lub 26.26 zł
36.02 zł Lub 32.42 zł
34.11 zł
37.90 zł
Inne proponowane

Audiobook „Tajemnica rzekomego małżonka” to oryginalny kryminał. Samuel Hoenig, miłośnik baseballu i Beatlesów, postanowił wykorzystać swój niezwykły dar, zespół Aspergera, aby odpowiadać na pytania wymagające wyjątkowej wnikliwości i logicznego myślenia. Otworzył nawet biuro, w którym przyjmuje osoby zainteresowanie korzystaniem z jego usług.

Pewnego dnia do Samuela Hoeniga zgłasza się klientka z dosyć nietypową sprawą. Chce dowiedzieć się czegoś więcej na temat… własnego męża, a raczej poznać prawdziwą tożsamość mężczyzny podającego się za niego. Samuel Hoenig zgadza się kobiecie pomóc, licząc na to, że w sprawach związanych z delikatną materią małżeńską, o której sam zbyt wiele nie wie, będzie mógł skorzystać z pomocy swej dawnej współpracowniczki, niezastąpionej Janet Washburn.
Z początku całkiem nieźle im idzie, potem jednak znajdują we własnym biurze… ciało rzeczonego małżonka. Samuel dochodzi do wniosku, że ktoś sobie z nim pogrywa, więc tym chętnie zgadza się udzielić odpowiedzi na kolejne pytanie: kto zabił rzekomego męża?

Rekomendacje audiobooka Tajemnica rzekomego małżonka:

Błyskotliwa i wartka historia kryminalna. - "Publishers Weekly"

Urokliwie świeża i dowcipna opowieść detektywistyczna. W trakcie lektury zabawnego i niebanalnego tekstu czytelnik jednocześnie śledzi klasyczną zagadkę kryminalną i poznaje rzeczywistość osoby z zespołem Aspergera. Niechże się i z detektywem Monkiem kojarzy, ponieważ ten specjalista od pytań stosuje metody dedukcji godne Sherlocka, Colombo i Monka właśnie. Czysta rozkosz. - "Mystery Scene"

Zgrabnie napisana opowieść z wątkiem aspergerowskim () pozwala czytelnikowi spojrzeć na proces rozwiązywania zagadki kryminalnej z oryginalnej perspektywy, a jednocześnie uwrażliwia go na specyfikę tego często nie do końca dobrze rozumianego zespołu cech. - "Booklist"

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Wojciecha Chorążego.

Tajemnica rzekomego małżonka - audiobook od Jeff Cohen, E.J. Copperman możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć