ebook Tajemnice zbrodni - audiobook
3.58 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 243)

Tajemnice zbrodni - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 21.17
Audiobook - najniższa cena: 26.16
wciąż za drogo?
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
26.16 zł Lub 23.54 zł
27.11 zł Lub 24.40 zł
31.90 zł
34.90 zł
26.59 zł
31.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wstrząsające zabójstwa, dramatyczne przesłuchania, sprawiedliwość wymierzona po latach. Zapis emocji, do których profesjonaliści rzadko się przyznają, i śledztw, które na lata burzyły ich spokój.

Te zbrodnie były wyrzutem sumienia polskiej policji, bezsilnej wobec nieuchwytnych sprawców. Wyzwaniem rzuconym ekipom kryminalnym przez zabójców. Spędzały sen z powiek nawet najbardziej doświadczonym śledczym. Na przełom w śledztwie trzeba było czekać nawet lata. O rozwikłaniu tajemnicy zbrodni decydował niewiarygodny splot wydarzeń, łut szczęścia lub pozornie błaha rzecz, na przykład wiejska plotka, albo zwykły szyld reklamowy. Także czas, który zwykle zaciera ślady zbrodni i sprzyja sprawcom, tutaj obracał się przeciwko nim. Bo chociaż śledztwa tkwiły w martwym punkcie, to nauka pędziła do przodu. Stare dowody nabierały nowego znaczenia. Niewidoczna gołym okiem kropla krwi lub zaciśnięty w dłoni ofiary włos stawały się wizytówką mordercy.

Za każdą historią w tej książce kryje się czyjaś tragedia, niewyobrażalna rozpacz. Każda z nich pokazuje, jak wyrachowaną, okrutną istotą może być człowiek. Nawet ten, który na co dzień ratuje ludzkie życie. Moja książka jest reporterską rekonstrukcją pracy śledczych: od miejsca zabójstwa, aż do zatrzymania mordercy, próbą ukazania zwrotów akcji, których często nie widać w procesie sądowym. Odsłania emocje policjantów i prokuratorów pracujących – z godną podziwu determinacją – nad rozwikłaniem kryminalnej łamigłówki.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Wojciecha Masiaka.

Tajemnice zbrodni - audiobook od Ewa Ornacka możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć