ebook Oszustka
3.94 / 5.00 (liczba ocen: 44686)

Oszustka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - polecana oferta: 27.99
Audiobook - najniższa cena: 31.99
wciąż za drogo?
-20% 27.99 zł Lub 25.19 zł
34.99 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
-8% 27.29 zł
28.28 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Tą powieścią zachwycił się sam Harlan Coben! Nina planuje ostatni skok – spektakularna kradzież będzie jednocześnie zemstą za dawne krzywdy. Jednak ktoś okazuje się sprytniejszy od oszustki… Amazon Prime już szykuje serial na podstawie książki Janelle Brown!

Dwie zdecydowane na wszystko kobiety, krzywda sprzed lat i sejf pełen kosztowności.
Nina jest błyskotliwą oszustką. Razem ze swoim chłopakiem Lachlanem okrada zepsutych bogaczy z ich drogocennych dzieł sztuki, biżuterii i innych błyskotek. Gdy jej matka podupada na zdrowiu, a policja zaczyna deptać im po piętach, Nina postanawia przeprowadzić ostatni skok.
Jej celem staje się pochodząca z wyższych sfer instagramowa celebrytka Vanessa Liebling, z której okrutną rodziną Nina miała do czynienia w dzieciństwie. Krzywda sprzed lat to dobra motywacja, ale Nina nie przypuszcza nawet, że weszła w pułapkę, którą ktoś inny zastawił na nią…

Ebook „Oszustka” to czwarta i najlepsza powieść bestsellerowej autorki Janelle Brown. Została świetnie przyjęta przez czytelników i ogłoszona m.in. Amazon Best Book of April 2020, znalazła się także na liście Best Book of 2020. We współpracy z Nicole Kidman platforma Amazon Prime szykuje na jej podstawie serial.

„OSZUSTKA jest rewelacyjna. Tak po prostu. Zakochałem się w każdej jednej stronie tej powieści. Janelle Brown to nowa twarz w panteonie autorów, których trzeba znać” – HARLAN COBEN

O e-booku Oszustka blogerzy napisali:

Ta książka dotyczy mediów społecznościowych, chorób psychicznych, małżeństwa, pieniędzy, chciwości, macierzyństwa, rodziny, hierarchii, dziedzictwa, sztuki, zdrady i bogactwa. Ma tak wiele świetnych motywów i cytatów, że trudno mi było wybrać moje ulubione. Zakończenie było satysfakcjonujące i zamknęło wiele otwartych wątków w tej urzekającej historii. - Paulina Kaleta - Reading My Love

Oszustka od Janelle Brown możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nina jest błyskotliwą oszustką. Razem ze swoim chłopakiem Lachlanem okrada zepsutych bogaczy z ich drogocennych dzieł sztuki, biżuterii i innych błyskotek. Gdy jej matka podupada na zdrowiu, a policja zaczyna deptać im po piętach, Nina postanawia przeprowadzić ostatni skok.

Jej celem staje się pochodząca z wyższych sfer intagramowa celebrytka Vanessa Liebling, z której okrutną rodziną Nina miała do czynienia w dzieciństwie. Krzywda sprzed lat to dobra motywacja, ale Nina nie przypuszcza nawet, że weszła w pułapkę, którą ktoś inny zastawił na nią…

Oszustka to opowieść o dwóch kobietach, mężczyznach, którzy kochają, o ich wspomnieniach i o tym, jak ich ścieżki przecinają ich przeszłość i oszustwo. Ta historia ma wiele aspektów na wysokim poziomie – wspaniałe kobiety, cudowne fryzury, piękny makijaż, olśniewającą biżuterię, markowe ubrania, ekskluzywne trunki. Dzieli się także wglądem w życie Instagrammera – wszechogarniający świat obserwujących, polubień, komentarzy, odpowiedniego oświetlenia, tła i hashtagów – oraz tego, jak to środowisko jest płytkie, powierzchowne i zmienne.

Książka jest spektakularna. Historia została opowiedziana z perspektywy Vanessy i Niny, a czytelnik jest wtajemniczony w ich myśli, uczucia, motywacje, wady, słabości… wszystko. To sprawia, że ​​można je lubić, nawet w najciemniejszych chwilach.

Fabuła koncentruje się również wokół ogromnej, historycznej, pięknej i nieco przerażającej rezydencji na zachodnim brzegu jeziora Tahoe.

Czytelnik zostaje wprowadzony w sztukę przez Lily (mamę Niny), Ninę i jej chłopaka Lachlana. Żyją z żerowania na bogatych ludziach. Są mistrzami przebrania. To niesamowici aktorzy. Taki styl życia jest denerwujący, pełen poczucia winy i napędzany adrenaliną.

Ta książka dotyczy mediów społecznościowych, chorób psychicznych, małżeństwa, pieniędzy, chciwości, macierzyństwa, rodziny, hierarchii, dziedzictwa, sztuki, zdrady i bogactwa. Ma tak wiele świetnych motywów i cytatów, że trudno mi było wybrać moje ulubione. Zakończenie było satysfakcjonujące i zamknęło wiele otwartych wątków w książce.

Gorąco polecam. Książki Janelle Brown są nieco dłuższe niż przeciętnie, ale jeśli możesz poświęcić czas, nie będziesz miał nic przeciwko dodatkowym minutom w tej urzekającej historii. Coś niesamowitego!

Ocena: 6/6
©Reading My Love
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć