ebook Szkoła szpiegów na wakacjach
4.46 / 5.00 (liczba ocen: 8863)

Szkoła szpiegów na wakacjach
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 19.99
Audiobook - najniższa cena: 23.99
wciąż za drogo?
19.99 zł Lub 17.99 zł
24.99 zł
24.99 zł Lub 22.49 zł
21.24 zł
21.30 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Po roku nauki w Akademii Szpiegostwa CIA Ben ledwo trafia do tarczy (cud, że się nie postrzelił), z samoobroną idzie mu kiepsko, na szczęście lepiej radzi sobie z szyframi. Marzy już o wakacjach, ale z odpoczynku nici – znów ściga go organizacja terrorystyczna Pająk. Nie poradziłby sobie, gdyby nie wybitna szpieżka Erica Hale. To najsprawniejsza przyszła agentka w całej szkole, a przy okazji najmądrzejsza dziewczyna, jaką Ben w życiu spotkał. Tych dwoje świetnie się uzupełnia, choć nie bez zgrzytów.
Druga część „Szkoły szpiegów” to nie jest historia dla grzecznych dziewczynek i chłopców. Żeby przeżyć w świecie agentów, trzeba być niezłym spryciarzem albo… mieć ekipę, która poradzi sobie z każdą trudną sytuacją.

„Szkolne perypetie, zabawne historie, wielkie emocje i detektywistyczne motywy. Do tego główny bohater, którego się uwielbia. Serio, Ben jest jak kremówki, każdy go lubi. Czytajcie, po stokroć warto!” – Marta Kowal, blog Ex-libris Marty

Szkoła szpiegów na wakacjach od Stuart Gibbs możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć