ebook Instynkt mordercy
4.37 / 5.00 (liczba ocen: 7439)

Instynkt mordercy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 24.90
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
24.90 zł
26.31 zł Lub 23.68 zł
26.32 zł Lub 23.69 zł
32.90 zł
24.77 zł
-7% 24.88 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Polowanie na mordercę tak cichego i tak niewidzialnego, że popełnione przez niego zbrodnie są jedynym dowodem jego istnienia… Ebook „Instynkt mordercy” (dostępny w formatach epub i kindle mobi) to „znakomita lektura. Pozycja obowiązkowa dla fanów thrillerów psychologicznych” – amazon.com.

SERIA BESTSELLERÓW AMAZON CHARTS I NUMER 1 WALL STREET JOURNAL.

Polowanie na mordercę tak cichego i tak niewidzialnego, że jego okrutne zbrodnie są jedynym dowodem jego istnienia.
Samochód zatopiony w stawie na odludziu. Ciała dwóch dziewczynek wciąż przypięte do fotelików. Tajemnica ich matki, która przepadła bez wieści, prowadzi Gwen Proctor i Kezię Claremont na niebezpieczne terytorium.
Zagrożenie staje się coraz bardziej namacalne. Gwen – wspierana przez Kezię – zostaje obrana za cel przez wroga, który pociąga za wszystkie sznurki. Okazuje się jednak, że praca nad rozwiązaniem zagadki tych straszliwych i niewytłumaczalnych zbrodni przyciągnie uwagę mordercy, którego nadejścia się nie spodziewały…

Rekomendacje e-booka Instynkt mordercy:

„Znakomita lektura! Pozycja obowiązkowa dla fanów thrillerów psychologicznych” - amazon.com

„Trzyma w napięciu od początku do końca. Mistrzowskie zakończenie serii!” - Wall Street Journal

„Idealna dawka emocji na wakacje!” - Criminal Element

O e-booku Instynkt mordercy blogerzy napisali:

Nie ukrywam, że czytając wcześniejsze książki Rachel Caine spodziewałem się mocnych wrażeń. I co najważniejsze moje oczekiwania zostały spełnione. Instynkt mordercy to thriller psychologiczny w pełnym znaczeniu tego gatunku. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Instynkt mordercy od Rachel Caine możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Gwen Proctor i Kezia Claremont to duet idealny. A Instynkt mordercy to thriller fenomenalnie skonstruowany. Rachel Caine zadbała o to, aby do rąk miłośników thrillerów psychologicznych trafiła książka, która zagwarantuje maksymalne doznania podczas odkrywania kolejnych fragmentów fabuły.

Proctor i Claremont podejmą się niezwykle trudnego zadania schwytania mordercy. Narażając swoje życie, nie ustaną dopóki nie doprowadzą śledztwa do szczęśliwego finału, tym samym przyprawiając nas o dreszcze. A te towarzyszyć będą nam przez cały czas. Kreacja bohaterów, mroczny klimat oraz misternie utkana fabuła są mocnymi punktami Instynktu mordercy.

Gwen Proctor i Kezia Claremont podejmują się sprawy wyjaśnienia zagadki zatopionego samochodu znalezionego w stawie na odludziu. W fotelikach znaleziono ciała dwóch dziewczynek. Jednak ślad po ich matce zaginął. Morderca nie pozostawił żadnych śladów. Jedynym znakiem jego „działalności” jest zbrodnia, której dokonał.

Co stało się z matą dziewczynek? Na to pytanie odpowiedź nie jest jednoznaczna. Wszystkie scenariusze układające się w naszej głowie, sprawią, że nie oderwiemy się od lektury, dopóki nie poznamy odpowiedzi na to pytanie.

A ja zastanawiam się nad fenomenem pomysłowości Rachel Caine w tworzeniu tak mrocznej i zawiłej intrygi. Choć akcja nie pędzi tu na złamanie karku, cały czas łamałem się z myślami, jaki może być finał tej historii? A ten jest elektryzujący i niespodziewany.

Nie ukrywam, że czytając wcześniejsze książki autorki spodziewałem się mocnych wrażeń. I co najważniejsze moje oczekiwania zostały spełnione. „Instynkt mordercy” to thriller psychologiczny w pełnym znaczeniu tego gatunku.

Niestety Instynkt mordercy to ostatnia już część z serii Stillhouse Lake. Rachel Caine DZIĘKUJĘ! R.I.P.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć