ebook Matka siedzi z tyłu. Opowieści z d**y wzięte - audiobook
3.36 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 270)

Matka siedzi z tyłu. Opowieści z d**y wzięte - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 24.33
Audiobook - najniższa cena: 25.73
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
34.32 złpremium: 22.14 zł Lub 22.14 zł
25.73 zł Lub 23.16 zł
25.83 zł
29.90 zł
36.90 zł Lub 33.21 zł
29.59 zł
31.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Mistrzyni ciętego humoru, słownej szermierki i jechania po bandzie!

Poznajcie Joannę. To Bareja w spódnicy – w loży szyderców czuje się jak ryba w wodzie. Siedzi z tyłu, ale czujnym okiem skanuje każdą sferę życia. Wykpi, obśmieje, wścieknie się, sama niejedną gafę palnie, czasem zagra na nerwach, ale robi to z wdziękiem i polotem, jakich mało.

Joanna, główna bohaterka książki, sarkastycznie i bezkompromisowo opisuje otaczający świat. Śmiech jest jej niezbędny do życia jak powietrze, bez niego się dusi. W tym spektaklu groteski i absurdu główne role odgrywają: przyjaciele, mężu, dzieci potocznie zwane pędrakami, sąsiedzi, przypadkowi ludzie spotykani w samolocie, na ulicy, na wczasach czy w warzywniaku o dumnej nazwie „Akademia owoców i warzyw”.

To idealna lektura dla tych, co chcą sobie odpuścić. Dla tych, którzy mają dystans do siebie i do życia. Dla zmęczonych codziennością, którzy chcą się zanurzyć w świecie przygód pełnym groteski, absurdu i dobrego humoru.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Ilony Chojnowskiej.

Matka siedzi z tyłu. Opowieści z d**y wzięte - audiobook od Joanna Mokosa-Rykalska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć