ebook Matka siedzi z tyłu. Opowieści z d**y wzięte - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Matka siedzi z tyłu. Opowieści z d**y wzięte - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 24.38
Audiobook - najniższa cena: 26.81
wciąż za drogo?
26.81 zł Lub 24.13 zł
27.31 zł 20% rabatu
35.05 zł Lub 31.55 zł
36.90 zł
29.52 zł
29.81 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Mistrzyni ciętego humoru, słownej szermierki i jechania po bandzie!

Poznajcie Joannę. To Bareja w spódnicy – w loży szyderców czuje się jak ryba w wodzie. Siedzi z tyłu, ale czujnym okiem skanuje każdą sferę życia. Wykpi, obśmieje, wścieknie się, sama niejedną gafę palnie, czasem zagra na nerwach, ale robi to z wdziękiem i polotem, jakich mało.

Joanna, główna bohaterka książki, sarkastycznie i bezkompromisowo opisuje otaczający świat. Śmiech jest jej niezbędny do życia jak powietrze, bez niego się dusi. W tym spektaklu groteski i absurdu główne role odgrywają: przyjaciele, mężu, dzieci potocznie zwane pędrakami, sąsiedzi, przypadkowi ludzie spotykani w samolocie, na ulicy, na wczasach czy w warzywniaku o dumnej nazwie „Akademia owoców i warzyw”.

To idealna lektura dla tych, co chcą sobie odpuścić. Dla tych, którzy mają dystans do siebie i do życia. Dla zmęczonych codziennością, którzy chcą się zanurzyć w świecie przygód pełnym groteski, absurdu i dobrego humoru.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Ilony Chojnowskiej.

Matka siedzi z tyłu. Opowieści z d**y wzięte - audiobook od Joanna Mokosa-Rykalska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć