ebook Poza czasem. O potyczkach z codziennością - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Poza czasem. O potyczkach z codziennością - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.33
Audiobook - najniższa cena: 21.63
wciąż za drogo?
21.63 zł Lub 19.47 zł
22.13 zł 20% rabatu
28.41 zł Lub 25.57 zł
29.90 zł
24.17 zł
26.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Dopełnienie książki „Odzyskać czas”. Audiobook Bożeny Kowalkowskiej to szczere, życiowe i uwalniające historie. Ta książka wyrosła z błędów i potyczek, które pomimo posiadanej wiedzy i doświadczenia, wciąż nam się przytrafiają. Ale kiedy spróbujemy je zrozumieć, wtedy dopiero poczujemy uwalniającą moc panowania nad własnym życiem. A przynajmniej brak przymusu walczenia z nim.

Uniwersalne złote rady nie istnieją – otoczenie, środowisko, przekonania, sytuacja życiowa, wiek, przeżycia i indywidualny charakter mają ogromny wpływ na trudności w organizowaniu codzienności. I choć nie da się uciec przed własnym życiem, to można uwolnić się od stereotypów na temat tego, co musimy, co powinniśmy, a czego nam nie wolno. Pochłaniamy kolejne poradniki z rzekomo sprawdzonymi wskazówkami, jak osiągnąć sukces, zdobyć pracę marzeń i zorganizować życie tak, by wszystko chodziło jak w zegarku, a jednak ciągle coś nie działa. Zamiast satysfakcji pojawia się tylko frustracja.

Pora obalić dyktaturę czasu i uwolnić się od krępujących stereotypów. Spójrzmy na siebie z empatią, uważnością, otwartością i bez oceny, aby wreszcie móc robić, co się chce, co się lubi i jak nam się podoba.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Bożeny Kowalkowskiej.

Poza czasem. O potyczkach z codziennością - audiobook od Bożena Kowalkowska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć