ebook Będą z tego kłopoty
3.41 / 5.00 (liczba ocen: 67)

Będą z tego kłopoty
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 19.90
Audiobook - najniższa cena: 25.83
wciąż za drogo?
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
19.90 zł
22.97 zł
25.52 zł Lub 22.97 zł
31.90 zł Lub 28.71 zł
18.50 zł
19.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Agata Przybyłek nie zawodzi. Ebook „Będą z tego kłopoty” to ciepła opowieść, która podniesie na duchu nawet największego ponuraka. Potrzebujesz chwili wytchnienia? Zrób sobie dłuższą przerwę na książkę, która pozwoli oderwać się od codzienności!

Jakby Asia miała mało obowiązków na głowie! Ktoś „uprzejmie doniósł” pani burmistrz na nią i na szanowne grono pedagogiczne, nastoletnia córka przyprowadza do domu pierwszego chłopaka, a ciotka postanawia rozpocząć przygotowania do końca świata.
Przyjaciółki zawsze wspierają ukochaną dyrektorkę, ale ich życie też nie jest usłane różami…
Ela zawsze marzyła o własnej firmie, ale wszyscy w rodzinie przepowiadają jej katastrofę. Czy uda jej się spełnić marzenie i odnieść sukces?
Magda z tęsknoty za byłym mężem wypłakuje oczy. Gdy tylko nadarza się okazja, prosi go o przysługę. Może istnieje cień szansy, by odzyskać utraconą miłość?

Ebook „Będą z tego kłopoty” Agaty Przybyłek to ciepła opowieść o tym, że szczęście jest bliżej, niż myślimy. I że czasami warto przestać za nim gonić i zacząć je dostrzegać w małych, codziennych rzeczach.

O e-booku Będą z tego kłopoty blogerzy napisali: 

Jeśli lubisz powieści obyczajowe, takie trochę zwariowane, lekkie, a jednocześnie nieprzerysowane, to polecam Ci książkę Będą z tego kłopoty. - Katarzyna Czarnecka-Kuc - Matka książkoholiczka

Będą z tego kłopoty od Agata Przybyłek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Książka opowiada o losach trzech przyjaciółek, które pracują w jednej szkole w Bielinkach jako nauczycielki. Każda z nich może liczyć na siebie, jednak pewien ciąg zdarzeń sprawia, że kobiety wpadają w kłopoty. Ktoś "uprzejmy" obrzucił szkołę, a głównie nauczycielki, tzw. błotem. Asia, jedna z przyjaciółek jest dyrektorką i to ona musi wziąć na klatę cały ten donos. Zaczynają się kontrole i stresujący czas w pracy, a raporty z wizytacji nie wyglądają za ciekawie.

Ela, pracuje w zerówce, ale w głębi duszy marzy o własnej firmie. Nie ma jednak oparcia w rodzinie i wciąż ją to blokuje przed rozpoczęciem działalności na własną rękę. Mimo to kobieta się nie poddaje, ale nawet nie ma pojęcia co się wkrótce wydarzy w jej życiu....

Natomiast Magda, polonistka, wciąż wypłakuje oczy za byłym mężem, co powoduje, że żyje tylko przeszłością i wspominaniem tego co było.

Bardzo lekka i przyjemna powieść o przyjaźni między kobietami, momentami humorystyczna, taka poprawiająca humor. Miło było czytać o tym jak dziewczyny wspierały się na każdym kroku, a także jak wspólnie próbują rozwiązywać problemy.

Podobało mi się to, że autorka każdą bohaterkę przedstawiała na innym etapie życia, dzięki czemu książka jest po prostu ciekawa. Bohaterowie poboczni też są świetni, oczywiście głównie ciocia Asi, która jest taką perełką w tej książce. Teksty tej babci są genialne, nie ukrywam, że czekałam na wątki z tą postacią.

Bardzo się cieszę, że jest to początek serii Dłuższa przerwa, z miłą chęcią wrócę do dalszych losów zwariowanych przyjaciółek. Coś czuję, że jeszcze nie raz bohaterki mnie zaskoczą.

Jeśli lubisz powieści obyczajowe, takie lekko zwariowane, lekkie, a jednocześnie nieprzerysowane, to polecam Ci książkę Będą z tego kłopoty.

Ocena: 5+/6
©Matka książkoholiczka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć