ebook Zatańczmy w słońcu
4.13 / 5.00 (liczba ocen: 91)

Zatańczmy w słońcu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 17.55
Audiobook - najniższa cena: 31.34
wciąż za drogo?
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
17.55 zł Lub 15.80 zł
33.39 złpremium: 21.54 zł Lub 21.54 zł
25.90 zł
31.90 zł Lub 28.71 zł
31.90 zł
17.55 zł
18.18 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Gdy odchodzi ktoś, kogo kochasz, zabiera kawałek Twojego serca… Zatracisz się w lekturze ebooka „Zatańczmy w słońcu” i zapragniesz, by tak jak letnie wieczory, trwała jak najdłużej!

Jezioro, letnia beztroska, romantyczne chwile na pomoście – tamten dzień sprzed sześciu lat miał zapisać się w pamięci Ady jako jeden z najpiękniejszych w życiu. Los chce jednak inaczej. Ada traci cząstkę swojego serca. I choć ma przy sobie cudowną córeczkę i wspierającą rodzinę, nie wyobraża sobie, że mogłaby jeszcze kiedykolwiek się zakochać.

Tymczasem nadchodzi kolejne lato, a w życiu Ady pojawia się dwóch mężczyzn: Szymon – przystojny i intrygujący właściciel letniska oraz Igor – przyjaciel z dzieciństwa, z którym łączy ją wiele wspomnień. Kobieta się waha… Czy nie za wcześnie na nowy związek? A może powinna wyciągnąć rękę w stronę miłości i znów zatańczyć w słońcu?

O e-booku Zatańczmy w słońcu blogerzy napisali: 

Zatańczmy w słońcu to powieść dla totalnych romantyczek, które pragną w lekturze odszukać emocje, wzruszenia i ciepło. Znajdziecie w tej pozycji niezwykle ciekawą kreacje głównej bohaterki a przede wszystkim słodko-gorzką, lekką, ale mądrą opowieść o życiu i jego odcieniach. Jeśli szukacie więc, historii, ku pokrzepieniu serc, koniecznie sięgnijcie po tę książkę. Polecam Wam ją całą sobą. - Monika Lewandowska - Kocham Cię, moje życie

Zatańczmy w słońcu od Joanna Szarańska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
O czym jest książka, czyli o fabule słów kilka…

Gdy odchodzi ktoś, kogo kochasz, zabiera kawałek Twojego serca.

Ada właśnie przeżywa najpiękniejsze chwile swojego życia. Zarówno jej partner jak i ona sama mają dla siebie nawzajem najpiękniejsze niespodzianki. Ich kumulacja powoduje w nich eksplozję szczęścia. Niestety, letnie, beztroskie chwile na pomoście przerywa nagła burza, która na zawsze odmieni życie Ady. Kobieta na zawsze traci część siebie i mimo upływu sześciu lat, wspierającej rodziny a przede wszystkim cudownej córki, nadal nie jest w stanie mieć nadziei, że jeszcze kiedykolwiek mogłaby się zakochać. Los jednak szykuje dla Ady kolejne zmiany. W jej życiu pojawia się bowiem ponownie Igor – przyjaciel z dzieciństwa, z którym łączą ją wspaniałe chwile, ale także te najgorsze. To nie koniec niespodzianek, bo w życiu Ady pojawia się również Szymon, właściciel letniska. Czy kobieta będzie gotowa na nowy związek? Czy znajdzie w sobie dość siły by pogodzić się z losem?

Moja opinia, czyli co mnie zachwyciło, a co jednak trochę mniej…

Zatańczmy w słońcu to już osiemnasta (jak dobrze liczę) powieść w dorobku Joanny Szarańskiej i zarazem szósta, którą miałam przyjemność poznać. Jednocześnie muszę przyznać, że pomimo mojej wielkiej miłości do historii wychodzących spod piór autorki to właśnie ta książka skradła moje serce najbardziej. Jest w niej tyle uczuć, tyle trudnych momentów a przy tym tak wiele mądrości, odcieni życia i ciepła, że mogła ona powstać chyba tylko w sercu Pani Joanny.

Bardzo polubiłam się z bohaterami tej powieści (oczywiście tymi pozytywnymi) i z przyjemnością i ogromnym zaciekaniem śledziłam ich losy. Całą sobą doceniam również kreację Ady, która musi zmagać się z traumą a mimo to, jest w niej ogromna kobieca siła, wiele ciepła i pomimo, że sama w to nie wierzy wiele nadziei. Do tego jest w niej gotowość do tego, by wreszcie stanąć na nogi. Takie postacie zawsze powodują we mnie chęć spojrzenia na własne życie, swoje postawy i przypominają o tym co jest ważne.

Niezwykle spodobał mi się również pomysł na fabułę tej powieści. Znalazło się w niej miejsce na łzy, radość, na chłód samotności, ale także ciepło nadziei. Do tego bardzo uwierzyłam w tę historię, w to, że mogłaby wydarzyć się naprawdę. I mimo, że wydarzeń w powieści nie było jakoś wiele, znalazło się w niej kilka ciekawych zwrotów akcji.

Podsumowując: Dla mnie Pani Joanna Szarańska, to jedna z ulubionych polskich autorek obyczajowych. Lektura książek tej autorki stanowi dla mnie zawsze wyjątkowy czas, taki dla mnie, kobiecy, otulony emocjami, wzruszeniami i ciepłem. Dokładnie tak a w sumie nawet bardziej było w przypadku historii opisanej w Zatańczmy w słońcu. Spędziłam z Adą niezwykle klimatyczny i absolutnie cudowny czas.

Komu polecam?

Zatańczmy w słońcu to powieść dla totalnych romantyczek, które pragną w lekturze odszukać emocje, wzruszenia i ciepło. Znajdziecie w tej pozycji niezwykle ciekawą kreacje głównej bohaterki a przede wszystkim słodko-gorzką, lekką, ale mądrą opowieść o życiu i jego odcieniach. Jeśli szukacie więc, historii, ku pokrzepieniu serc, koniecznie sięgnijcie po tę książkę. Polecam Wam ją całą sobą.

Ocena: 5+/6
©Kocham Cię, moje życie
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć