ebook Zatańcz ze mną - audiobook
3.77 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 41)

Zatańcz ze mną - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 25.83
Audiobook - najniższa cena: 15.90
wciąż za drogo?
Virtualo#Black Friday
Virtualo#Black Friday
-14% 29.67 zł Lub 26.70 zł
34.90 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
15.90 zł
31.41 zł
Inne proponowane

Kolejna powieść obyczajowa autorki „Pokochaj mnie”. Tym razem Małgorzata Wachowicz proponuje nam współczesną fabułę o niełatwych relacjach w związkach.

Artur jak co roku spędza wakacje z przyjaciółmi prawnikami na Półwyspie Helskim. Jest oczarowany spotkaną przypadkowo na molo dziewczyną. Przyjechała tam ze swoim chłopcem. Czy Artur przyjmie jej niekonwencjonalne zaproszenie?
Adam, ojciec Artura, jest chirurgiem. Tworzy ciepły dom dorosłemu synowi i córce maturzystce. Tkwi w toksycznym małżeństwie, które istnieje tylko formalnie. Kolega zasiewa w nim ziarno wątpliwości, czy warto budować mosty, które niczego nie łączą. Żona po raz kolejny wystawia Adama do wiatru. Jak zwykle samotny, jedzie na imprezę z okazji sześćdziesiątych urodzin szefa.
Natalia, czterdziestoletnia pianistka, zakończyła właśnie dwudziestoletni związek. Przyjechała zagrać koncert na urodzinach stryja. Tutaj poznaje Adama...
Malina i Bartek zaplątują się w sieć nieporozumień pierwszej miłości. Jaką rolę w tej relacji odegra szalony pies Wiecheć? Czy kwitnąca w jesiennej szarudze konwalia majowa oszukiwała?

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Leszka Filipowicza.

Zatańcz ze mną - audiobook od Małgorzata Wachowicz możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć