ebook Za winy ojca
4.33 / 5.00 (liczba ocen: 58)

Za winy ojca
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 16.14
wciąż za drogo?
25.02 złpremium: 16.14 zł Lub 16.14 zł
-39% 16.14 zł Lub 14.53 zł
19.37 zł
21.52 zł Lub 19.37 zł
26.90 zł
13.33 zł
18.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Jak żyć, gdy świat, w którym wreszcie odnalazłeś dla siebie miejsce, nagle rozpada się na milion kawałków? Jak zaakceptować fakt, że to wszystko, w co wierzyłeś, było tylko ułudą? Oszukano cię, zniszczono, pozbawiono miłości… Nie wolno ci ulegać sentymentom. Nie możesz tylko podnieść się i iść dalej. Musisz zawrócić i wyrównać rachunki.

Olga wskutek perfidnego planu Kseni trafia w miejsce, w którym nie obowiązują żadne normy moralne. Odarta z godności i nadziei, nie liczy na ratunek, a jedyną szansę ucieczki upatruje w śmierci. Igorowi trudno pogodzić się ze stratą ukochanej, o której losach nie ma pojęcia. Próbuje na nowo ułożyć sobie życie i wziąć odwet na ojcu. Tylko czy osoba, której ufa, naprawdę chce jego dobra? Co stanie się, gdy Igor odkryje bolesną prawdę? Czy będzie w stanie odciąć się od ludzi, którzy tak bardzo go skrzywdzili? A może odezwie się w nim krew Leonida Sokołowa, która nie pozwoli, by winni uniknęli kary?

Wybór pomiędzy miłością a zemstą jest trudny, tym bardziej że gra toczy się o życie. Czy w ogóle ktoś może wygrać w tym starciu? Jak zakończy się historia miłości Igora i Olgi w świecie, w którym nikt nie żyje długo i szczęśliwie? 

Za winy ojca od Katarzyna Grabowska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Ból stra­ty jest sil­niej­szy niż ra­dość ze zwy­cię­stwa, bo zwy­cię­stwo świę­tu­je się przez chwi­lę, a stra­tę pa­mię­ta do końca.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć