ebook Uwierz w miłość
2.97 / 5.00 (liczba ocen: 34)

Uwierz w miłość
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - polecana oferta: 10.33
13.86 złpremium: 8.94 zł Lub 8.94 zł
-13% 10.33 zł Lub 9.30 zł
10.90 zł
14.90 zł
14.90 zł Lub 13.41 zł
-5% 10.32 zł
10.43 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Blair Hansen-Lowry była zdania, że małżeństwo nie wystarczy, aby wieść szczęśliwe życie. Do tego potrzebna jest również kariera. Nie sądziła również, że jej dawne obawy i wątpliwości wyjdą na wierzch zaledwie parę miesięcy po tym, jak ona i Garrett powiedzieli sobie sakramentalne tak.

Kiedy Garrett otrzymuje atrakcyjną ofertę pracy, która wymaga od niego przeprowadzki, Blair jest przekonana, że to tylko kwestia czasu, zanim jej mąż zda sobie sprawę, że popełnił straszliwy błąd.

Garrett Lowry wiedział, w co się pakuje. Ożenił się z silną, upartą kobietą, która trzyma na dystans każdego – nawet jego. Mimo to robi wszystko, aby zapewnić ją o swojej miłości i oddaniu. Jednak im bardziej próbuje się wykazać, tym bardziej Blair się od niego oddala.

Pomiędzy parą dochodzi do burzliwej kłótni, w trakcie której pada wiele ostrych słów. Garrett zaczyna się zastanawiać, czy Blair nie będzie szczęśliwsza bez niego…

Nadchodzą walentynki. Blair i Garrett muszą zmierzyć się z myślą, że czasami miłość nie wystarczy, aby stworzyć szczęśliwy związek.

Uwierz w miłość od Denise Grover Swank możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć