ebook Idziesz do więzienia i Kobiety bez litości. Opowiadania
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Idziesz do więzienia i Kobiety bez litości. Opowiadania
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 23.46
Audiobook - najniższa cena: 26.59
wciąż za drogo?
27.89 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
23.46 zł Lub 21.11 zł
25.49 zł
25.90 zł
26.99 zł Lub 24.29 zł
23.51 zł
23.85 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Idziesz do więzienia i Kobiety bez litości to kwintesencja kryminalnych opowiadań, w których sekrety i zdrada prowadzą do makabrycznej zemsty. To Camilla Läckberg jaką wszyscy uwielbiamy!

Idziesz do więzienia

Czworo młodych ludzi świętuje Nowy Rok w luksusowej willi nad jeziorem pod Sztokholmem. To najlepsi przyjaciele, podobnie jak ich rodzice, którzy urządzają przyjęcie w willi obok. Mają oni wszystko, ale noszą też swoje mroczne tajemnice, których nikomu nie zdradzili. Nawet sobie nawzajem. Kiedy gra w Monopoly się kończy, a stawka wzrasta, sekrety powoli zaczynają wychodzić na jaw i odsłania się skomplikowany plan…

Kobiety bez litości

Ingrid zrezygnowała z kariery, aby wesprzeć męża. Niedługo potem dowiaduje się, że ten ma romans. Birgitta pomija wizyty lekarskie. W ten sposób nikt nie odkryje siniaków, które zostawia jej mąż. Victoria porzuciła swoje życie w Rosji, aby poślubić mężczyznę poznanego przez internet. Tylko on nie jest taki, jak sobie wyobrażała.

Wszystkie te kobiety postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce. Czy jedynym wyjściem będzie zbrodnia doskonała?

Idziesz do więzienia i Kobiety bez litości. Opowiadania od Camilla Läckberg możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Zastanawiam się dlaczego Camilla Lackberg zdecydowała się na wydanie DWÓCH opowiadań. To mało, bardzo mało. Zarówno pod względem ilości stron jak i wrażeń, jakie te przeczytane strony dostarczają...

Idziesz do więzienia. Czworo młodych ludzi organizuje imprezę sylwestrową. W ramach rozrywki rozgrywają partię gry monopol, ale w nieco podkręconej wersji. Na jaw wychodzą przerażające i okrutne sprawy.
Kobiety bez litości to opowieść o zdradzanej kobiecie, bitej kobiecie i maltretowanej psychicznie kobiecie. Dysfunkcyjne małżeństwa i przelana czara goryczy. Te trzy kobiety połączy nie tylko pragnienie zemsty na znienawidzonym mężu ale pewien konkretny plan odzyskania wolności.

Motywem przewodnim tego zbioru... A raczej duetu opowiadań jest zemsta. W przypadku Idziesz do więzienia mamy dysfunkcyjne rodziny, sekrety i zło ukryte w czterech snianach pokazane z perspektywy młodzieży. Z kolei Kobiety bez litości to historie trzech skrzywdzonych przez mężów kobiet.
Bez fajerwerków. Bez głębi i emocjonalnego plaskacza. Ot dwa opowiadania, które czyta się, a i owszem - szybko i na raz, ale nie pozostawiają głębszej refleksji. Lekki styl prosty język, dość ciekawa kreacja postaci i bardzo dobry motyw "wzajemnej pomocy" kobiet.

Opowiadania idealne na plażę, dla lekko sfatygowanego upałem mózgu. Nie trzeba myśleć, ale fajnie i przyjemnie spędzi się czas. Jedno opowiadanie na opalanie plecków, drugi na podsmażenie facjaty.

Ocena: 3/6 czytaj więcej
©Tylko skończę rozdział
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć