ebook Henry Ford. Moje życie i dzieło - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Henry Ford. Moje życie i dzieło - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 23.25
wciąż za drogo?
25.95 złpremium: 16.74 zł Lub 16.74 zł
27.90 zł
37.90 zł
23.25 zł
27.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Henry Ford na zawsze zmienił proces produkcji i skierował go na tory, którymi ten nieprzerwanie podąża do dzisiaj. Wdrożenie niezliczonych innowacji i zastosowanie w swoich zakładach samochodowych zautomatyzowanej linii montażowej doprowadziły go do statusu jednego z największym biznesmenów XX wieku.

Jak pojmował prowadzenie biznesu? Co popchnęło go do wprowadzenia autorskich zmian w procesie produkcyjnym? Jakie spostrzeżenia w czasie swojego życia poczynił odnośnie etyki pracy, polityki sprzedażowej, dobroczynności czy rolnictwa?

„Moje życie i dzieło” to książka pozwalająca zrozumieć i bliżej poznać złożoną osobowość Forda. W swojej publikacji przedsiębiorca przedstawia m.in. dokładną historię rozwoju firmy, swoje pojmowanie idei ciągłego rozwoju, sposoby generowania oszczędności oraz istotność zrozumienia nawyków zakupowych nabywców.

Ford porusza w niej również kwestię ubóstwa, potrzeby obniżania cen oraz wzajemnej relacji przemysłu i demokracji. Tłumaczy swoje wybory biznesowe i motywy za nimi stojące.

Tę autobiograficzną publikację bez skrępowania określić można skarbnicą wiedzy skierowaną tak dla przedsiębiorców, jak i miłośników motoryzacji. Zawarte w niej zagadnienia pozwalają zdać sobie sprawę z ogromu wyzwań, z jakimi zmierzyć się musi właściciel firmy zatrudniającej tysiące pracowników. Ukazuje procesy, które z inicjatywy Forda przeprowadzono w Ford Motor Company, a które przyniosły jego fabryce uznanie, bogactwo, szacunek i światową sławę.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Tomasza Kućmy.

Henry Ford. Moje życie i dzieło - audiobook od Henry Ford możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć