ebook Pocałunek gwiazdy - audiobook
4.09 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 4579) Ilość stron (szacowana): 448

Pocałunek gwiazdy - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo Muza
Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 25.13
Audiobook - najniższa cena: 29.90
wciąż za drogo?
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
29.90 zł
-24% 33.68 zł Lub 30.31 zł
44.90 zł
44.90 zł Lub 40.41 zł
35.56 zł
40.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

A.L. Jackson rozpoczyna audiobookiem „Pocałunek gwiazdy” nową serię „Falling Stars”. Mia próbuje dojść do siebie po traumatycznych wydarzeniach. Leif żyje zemstą. Czy tych dwoje może połączyć coś więcej niż namiętność?

Samotna matka.
Zdolny perkusista rockowej kapeli z trudną przeszłością.
Teoretycznie ich ścieżki nigdy nie powinny się przeciąć. Wszystko zmienia się, gdy straszliwa zbrodnia wstrząsa życiem Mii West. Kobieta przystaje na propozycję swojego brata-rockmana, by lato spędzić w jego willi w Savannah i tam powoli dochodzić do siebie. Nie ona jedna korzysta z jego gościny – na miejscu poznaje zabójczo przystojnego, ponurego perkusistę. Mrok, którym emanuje, przyciąga. Jego spojrzenia nie sposób zapomnieć. Mia wie, że ten facet to same kłopoty.
W życiu Leifa Godwina liczą się dwie rzeczy: kapela, w której gra, o nazwie Carolina George, oraz szukanie zemsty za krzywdę, która go kiedyś spotkała. W tym równaniu nigdy nie było miejsca na Mię. Jej oczy rzucają czar. Jej ciało to wieczna pokusa. Kiedy jej dotknie, popełni grzech. Czy miłość, która ich połączy, przyniesie im zgubę?

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Agnieszki Postrzygacz i Andrzeja Hausnera.

Pocałunek gwiazdy - audiobook od A. L. Jackson możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć