ebook W Sanktuarium Skrzydeł
4.4 / 5.00 (liczba ocen: 4215)

W Sanktuarium Skrzydeł
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.80
wciąż za drogo?
29.76 złpremium: 19.20 zł Lub 19.20 zł
24.00 zł 20% rabatu
24.64 zł Lub 22.18 zł
30.41 zł Lub 27.37 zł
20.80 zł
24.62 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Ebook Marie Brennan to pasjonujący finał cyklu o skandalizującej badaczce smoków! Ostatni tom pamiętników lady Trent odsłania wreszcie prawdę o jej najgłośniejszej przygodzie – wspinaczce na najwyższy szczyt świata we wrogiej Scirlandii i niezwykłych odkryciach po drugiej stronie, w Sanktuarium Skrzydeł.

W wieku prawie czterdziestu lat Izabela cieszy się zasłużoną sławą i pozycją w świecie naukowym jaka badaczka smoków. Jednak jej ustabilizowane życie zostaje wywrócone do góry nogami, kiedy dociera do niej informacja o odkryciu szczątków nieznanego gatunku smoka. Pokusa jest nieodparta, toteż Izabela podejmuje wyprawę do najwyższego na świecie górskiego masywu Mrtyahaimy, gdzie podobno znajduje się drugi taki okaz. Jak zwykle lady Trent musi pokonać liczne przeszkody natury administracyjnej i politycznej, jak zwykle naraża się na niewygody i niebezpieczeństwa. Jednak wszystkie przeciwności bledną w obliczu zagrożenia, jakim jest sama Mrtyahaima, najbardziej nieprzyjazne dla człowieka środowisko na planecie. Tam, wśród wiecznych śniegów i lodów, Izabela dokonuje najważniejszego odkrycia w swojej karierze – odkrycia, które nie tylko zrewolucjonizuje dziedzinę biologii smoków, ale zmieni na zawsze oblicze całego świata.

„«W Sanktuarium Skrzydeł» opowiada największą przygodę lady Trent, zamykając tę niezwykłą pentalogię w wielkim stylem. Wspaniałe i niezwykle satysfakcjonujące podsumowanie doskonałej serii!” – „The Speculative Herald”

W Sanktuarium Skrzydeł od Marie Brennan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć