ebook Skup się na 5 minut! Jak wyćwiczyć koncentrację i poprawić swoją wydajność
3.72 / 5.00 (liczba ocen: 25) Ilość stron (szacowana): 176

Skup się na 5 minut! Jak wyćwiczyć koncentrację i poprawić swoją wydajność
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad), mp3

E-book - najniższa cena: 18.50
Audiobook - najniższa cena: 12.90
wciąż za drogo?
-9% 18.50 zł Lub 16.65 zł
34.41 złpremium: 22.20 zł Lub 22.20 zł
29.60 zł
18.50 zł
-31% 20.35 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Aby osiągnąć znakomite wyniki, musisz się skupić. Skupienie uwagi przekłada się na lepszą efektywność i jakość pracy. To jednak nie wszystko: jeśli skoncentrujesz się na tym, co ma dla Ciebie najwyższą wartość, odczujesz przypływ pasji i kreatywności. Zaczniesz podążać do Twojego prawdziwego celu. Tymczasem rozproszenie uwagi stało się plagą naszych czasów. Media społecznościowe, powiadomienia, e-maile, bezproduktywne przemyślenia i emocje nie tylko uniemożliwiają skuteczną pracę, ale też - w nieco dalszej perspektywie - doprowadzają do utraty kontroli nad własnym życiem.

W tej książce znajdziesz kilkadziesiąt prostych, skutecznych i opartych na zdobyczach nauki ćwiczeń ułatwiających odzyskanie uważności i skupienie uwagi. Możesz je włączyć do codziennej rutyny, aby już wkrótce cieszyć się ich efektami. Ćwiczenia uważności pomogą Ci w błyskawicznym odzyskaniu pełnego kontaktu z chwilą obecną. Inne stanowią rodzaj treningu uwagi, aby stopniowo stawała się doskonalsza i mogła trwać dłużej. Z pewnością przydadzą Ci się również techniki koncentracji w różnych niesprzyjających sytuacjach albo gdy odczuwasz silne emocje. Wszystko po to, by stać się osobą skupioną, wydajną i zdyscyplinowaną.

Dzięki prostym ćwiczeniom opisanym w książce:

  • wytrenujesz swoją uważność
  • odczujesz natychmiastową poprawę wydajności
  • nauczysz się błyskawicznej koncentracji, nawet gdy odczuwasz niepokój lub strach
  • przejmiesz kontrolę nad swoim umysłem i nad swoim życiem
  • poradzisz sobie z nadmiernym pobudzeniem czy natrętnymi myślami

Skup się. Szybko. Masz pięć minut!

Skup się na 5 minut! Jak wyćwiczyć koncentrację i poprawić swoją wydajność od Tiffany Shelton Mariolle możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć