ebook Miłość i wojna - audiobook
3.91 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 182)

Miłość i wojna - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.74
Audiobook - najniższa cena: 40.76
wciąż za drogo?
40.76 zł Lub 36.68 zł
Inne proponowane

Max Czornyj – autor mrocznych thrillerów – tym razem proponuje nam opowieść o pięknie duszy i o nadziei. „Miłość i wojna” to fabuła o grzechach i o ich odkupieniu. A przede wszystkim to wspaniała historia miłości na przekór wszelkim przeciwnościom. Na przekór wojnie, zazdrości oraz tajemnicom czasów minionych.

„Miłość i wojna” to obyczajowy audiobook Maksa Czornyja, którego do tej pory znaliśmy jako autora bestsellerowych thrillerów.
Łódź. Ziemia Obiecana. 1938 rok. Świat rodzących się fortun i okrutnej biedy. W życiu Franciszka Brilke, człowieka wielu kultur i narodowości, pojawia się tajemnicza kobieta, Ewa. Za jej sprawą odmienia się życie wielu pozornie niezwiązanych ze sobą osób. Wkrótce świat opanowuje wojenne szaleństwo, które każe na nowo zdefiniować istotę człowieczeństwa. Europa nieuchronnie zmierza ku tragedii drugiej wojny światowej. Czy zakazana miłość ma szansę przetrwać w obliczu hekatomby śmierci? Czy jest warta więcej niż życie?

Blisko osiem dekad po wojnie pewna staruszka dostaje plik wiadomości. Kryje się w nich prawda nie tylko o jej ojcu, ale przede wszystkim o niej. Czy odważy się poznać odpowiedź na najważniejsze pytanie - kim jest? Czy u schyłku życia zaakceptuje, że nic nie było takie, jakim jej się wydawało?

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Mikołaja Krawczyka.

Miłość i wojna - audiobook od Max Czornyj możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć