ebook Boski
4.18 / 5.00 (liczba ocen: 97)

Boski
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 16.45
Audiobook - najniższa cena: 19.64
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
29.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
29.90 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
16.45 zł
21.27 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Chciałam go mieć przy sobie, czuć, widzieć, smakować. Pragnęłam posiąść go fizycznie i emocjonalnie, zniewolić i zagarnąć dla siebie. Całego… Ebook „Boski” to nowa powieść autorki „Nimfomanki” i „Hotelu 69”.

Martyna, atrakcyjna wdowa po związanym z mafią biznesmenie, jest naprawdę niebezpieczna... Błażej nie ma jednak pojęcia o tym, kim jest jego kochanka i jak groźni ludzie kręcą się w jej otoczeniu. Uświadamia mu to dopiero Julia, piękna policjantka, która chcąc dotrzeć do Martyny i powiązanych z nią gangsterów, proponuje mu pewien układ. Początkowo się nie zgadza, ale Julia potrafi postawić na swoim, a pomiędzy przystojnym żigolakiem i ciemnowłosą panią podkomisarz zaczyna się robić naprawdę gorąco. Błażej rozpoczyna więc niebezpieczną grę i zaczyna szpiegować Martynę, sporo przy tym ryzykując. Czy Julia zdoła ochronić go przed zemstą związanej z mafią kochanki? I czy Błażej da Julii to, czego ona pragnie?

O e-booku Boski blogerzy napisali:

Sonia Rosa napisała gorący erotyk z mocnymi gangsterskimi akcentami. Jeśli w książkach poszukujecie takich właśnie klimatów, to Boski zaspokoi Wasze apetyty. Gangsterska intryga uszyta zmysłowymi, erotycznymi nićmi, sprawia, że historia ta zszywa nasze emocje, a nasz umysł zaszywa się w pikantnej fabule, która doprowadzi nasze zmysły do temperatury wrzenia. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Boski od Sonia Rosa możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Pikantnie. Gorąco. Bosko. Tak właśnie czujemy się podczas odkrywania kart najnowszej książki Soni Rosy. Boski to zaproszenie do trójkąta w iście erotycznym stylu.

Martyna, atrakcyjna wdowa po biznesmenie pracującego dla mafii. Błażej, nieziemsko przystojny kochanek Martyny. Nie ma on jednak pojęcia jak w niebezpiecznym otoczeniu porusza się jego kochanka. Julia, piękna i zmysłowa policjantka, która za wszelką cenę dąży do dorwania Martyny i powiązanych z nią gangsterów.

By osiągnąć swój cel, przedstawia Błażejowi propozycję nie do odrzucenia. Początkowo mężczyzna odrzuca ofertę pani komisarz. Jednak ta nie daje za wygraną. Wykorzystując swoje kobiece atrybuty przekonuje Błażeja, by ten szpiegował Martynę. Od tej chwili uwikłany zostaje nie tylko w erotyczny trójkąt, lecz wplątany w niebezpieczną grę. Szpiegując swą kochankę naraża się na wiele niebezpieczeństw.

Czy Julia zdoła go uchronić? Czy Błażej zdobędzie dla Julii materiały obciążające jego kochankę? Jak postąpi Martyna, gdy dowie się, że jej kochanek gra do przeciwnej bramki?

Pewne jest to, że Boski celnie trafia do naszej wyobraźni. Nie tylko mafijne porachunki, lecz również solidna dawka erotyzmu rozpala nasze zmysły niczym finał Mistrzostw Europy w piłce nożnej.

Sonia Rosa napisała gorący erotyk z mocnymi gangsterskimi akcentami. Jeśli w książkach poszukujecie takich właśnie klimatów, to Boski zaspokoi Wasze apetyty. Gangsterska intryga uszyta zmysłowymi, erotycznymi nićmi, sprawia, że historia ta zszywa nasze emocje, a nasz umysł zaszywa się w pikantnej fabule, która doprowadzi nasze zmysły do temperatury wrzenia.

Sonia Rosa serwuje nam mocne erotyczne sceny, ich opisy pobudzają naszą wyobraźnię. Mocny, mięsisty język podkręcają atmosferę, która z każdą stroną podwyższa nasz stopień ciekawości dotyczącej finału tej historii. A kto wyjdzie z niej cało?! Warto znaleźć odpowiedź na to pytanie. A przy okazji zapewnić sobie serię mocnych wrażeń.

Boski to historia, w której seks, pożądanie i wielkie pieniądze grają pierwsze skrzypce. Jeśli chcecie poczuć ich nutę, to przeczytajcie najnowszą książkę Soni Rosy. Jest ona zaproszeniem do świata mafii. Gdy już przekroczycie jej próg, nie będzie odwrotu, gdyż będzie pikantnie, gorąco, bosko.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć