ebook Matka siedzi z tyłu. Opowieści z d**y wzięte
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Matka siedzi z tyłu. Opowieści z d**y wzięte
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 24.38
Audiobook - najniższa cena: 26.81
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
24.38 zł Lub 21.94 zł
26.18 zł 20% rabatu
26.18 zł Lub 23.56 zł
34.90 zł
24.43 zł
26.29 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Mistrzyni ciętego humoru, słownej szermierki i jechania po bandzie! Ebook Joanny Mokosy-Rykalskiej, autorki popularnego bloga „Matka siedzi z tyłu”, to opowieści cudownie absurdalne, jak dzień z życia każdego rodzica.

Poznajcie Joannę. To Bareja w spódnicy – w loży szyderców czuje się jak ryba w wodzie. Siedzi z tyłu, ale czujnym okiem skanuje każdą sferę życia. Wykpi, obśmieje, wścieknie się, sama niejedną gafę palnie, czasem zagra na nerwach, ale robi to z wdziękiem i polotem, jakich mało.
Joanna, główna bohaterka książki, sarkastycznie i bezkompromisowo opisuje otaczający świat. Śmiech jest jej niezbędny do życia jak powietrze, bez niego się dusi. W tym spektaklu groteski i absurdu główne role odgrywają: przyjaciele, mężu, dzieci potocznie zwane pędrakami, sąsiedzi, przypadkowi ludzie spotykani w samolocie, na ulicy, na wczasach czy w warzywniaku o dumnej nazwie „Akademia owoców i warzyw”.

To idealna lektura dla tych, co chcą sobie odpuścić. Dla tych, którzy mają dystans do siebie i do życia. Dla zmęczonych codziennością, którzy chcą się zanurzyć w świecie przygód pełnym groteski, absurdu i dobrego humoru.

Matka siedzi z tyłu. Opowieści z d**y wzięte od Joanna Mokosa-Rykalska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć