ebook Wyzwolony: Nowe Oblicze Greya oczami Christiana - audiobook
4.18 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2443)

Wyzwolony: Nowe Oblicze Greya oczami Christiana - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.90
Audiobook - najniższa cena: 39.90
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
39.90 złpremium: 25.74 zł Lub 25.74 zł
42.90 zł
49.90 zł
Inne proponowane

EL James powraca do zmysłowej serii Pięćdziesiąt twarzy Greya, historii miłosnej, która podbiła serca milionów czytelniczek na całym świecie.

Serdecznie zapraszamy na ślub dekady: Christian Grey uczyni Anastasię Steele swoją żoną. Tylko czy na pewno jest dobrym materiałem na męża? Ojciec Christiana ma co do tego wątpliwości, brat chce zorganizować niezapomniany wieczór kawalerski, a narzeczona wciąż nie przyrzekła mu posłuszeństwa…

Małżeństwo niesie też ze sobą pewne wyzwania. Namiętność, która połączyła kochanków, płonie coraz mocniej – mocniej niż kiedykolwiek – a wyzywająca Ana wciąż budzi najmroczniejsze lęki Christiana, wystawiając na próbę jego potrzebę kontroli. A ponieważ dawne napięcia i urazy zagrażają im obojgu, jeden błąd może ich rozdzielić.

Czy Christian zdoła przezwyciężyć koszmary z dzieciństwa, zapomnieć o zgubnej młodości i się ocalić? A gdy już odkryje prawdę o swoim pochodzenia, czy uda mu się znaleźć przebaczenie i zaakceptować bezwarunkową miłość Any?

Czy Christian będzie wreszcie wyzwolony?

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Mikołaja Krawczyka.

Wyzwolony: Nowe Oblicze Greya oczami Christiana - audiobook od E. L. James możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć