ebook Ted Bundy. Bestia obok mnie. Historia znajomości z najsłynniejszym mordercą świata
4.21 / 5.00 (liczba ocen: 74)

Ted Bundy. Bestia obok mnie. Historia znajomości z najsłynniejszym mordercą świata
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 35.74
Audiobook - najniższa cena: 42.49
wciąż za drogo?
35.74 złpremium: 21.44 zł Lub 21.44 zł
41.24 zł Lub 37.12 zł
41.90 zł
44.00 zł Lub 39.60 zł
54.99 zł
35.74 zł
41.24 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Pierwsze polskie wydanie klasyki true crime. Przerażająca do szpiku kości i zaskakująco intymna legendarna już książka Ann Rule to opowieść kobiety, która zdaje sobie sprawę, że chłopak z dyżurki obok, jej przyjaciel, wrażliwy pracownik telefonu zaufania to potwór w ludzkiej skórze. Każdej przewróconej stronie „Ted Bundy. Bestia obok mnie” towarzyszy zimny dreszcz, bo czy tak naprawdę znamy naszych bliskich?

Ted Bundy był jednym z najokrutniejszych amerykańskich seryjnych morderców, który przyznał się do zabicia przynajmniej 36 młodych kobiet na terenie całego kraju. Skazano go na śmierć za trzy zabójstwa.

Korzystając z prywatnej korespondencji z Bundym, prowadzonej aż do jego egzekucji, Rule kreśli fascynującą opowieść rozpiętą między osobistą perspektywą a zawodowym profesjonalizmem dziennikarki będącej na tropie seryjnego mordercy, charyzmatycznego i inteligentnego człowieka, którego miała za przyjaciela.

Oto jego historia podwójnego życia, magnetycznej mocy, bezwzględnego przymusu i bezbronnych ofiar bestii. Spisana skrupulatnie przez kobietę, która myślała, że zna Teda Bundy’ego, dopóki nie zaczęła łączyć wszystkich dowodów i dopóki nie wyłonił się z nich przerażający obraz…

Ted Bundy. Bestia obok mnie. Historia znajomości z najsłynniejszym mordercą świata od Ann Rule możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć