ebook Jego wysokość
3.55 / 5.00 (liczba ocen: 399)

Jego wysokość
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 25.42
Audiobook - najniższa cena: 33.15
wciąż za drogo?
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
29.90 złempikGO: 24.99 zł z Empik Go 24.99 zł
25.42 zł Lub 22.88 zł
29.90 zł
-8% 23.55 zł
24.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Efekt mariażu 365 dni i Arabskiej żony

Całe życie Izabelli Sarneckiej zmienia jedna służbowa podróż do Dubaju. Tam przeznaczenie stawia na drodze pięknej Polki jego wysokość Omara Al-Sauda – niedostępnego i prominentnego członka saudyjskiej rodziny królewskiej. Dziewczyna jeszcze nie wie, że jej los został właśnie przesądzony, a każdy kolejny krok – zaplanowany.

Kolejne miesiące wydają się sielanką, ale w mroku czai się zło. W świecie, w którym liczą się tylko pieniądze i władza, a kobiety znaczą niewiele, niektórzy mogą się posunąć daleko, by spełnić swoje obsesyjne pragnienia. Łatwo pomylić złudzenia z prawdą, jeszcze łatwiej – pożądanie z miłością, a książęcy pałac – z więzieniem.

Poznaj historię kobiety, która z pozoru wolna, wpada w pułapkę własnych uczuć.

O e-booku Jego wysokość blogerzy napisali: 

Lektura Jego wysokości pozytywnie mnie zaskoczyła, rozbawiła, a jednocześnie zaangażowała na tyle, że choć na kilka godzin zapomniałam o swoich troskach. Jeżeli tak jak ja, potrzebujecie czegoś lekkiego i zarazem przyjemnego do przeczytania w jeden lub dwa wieczory, to zdecydowanie mogę polecić Wam ten tytuł. - Inthefuturelondon - Natalia Świętonowska

Jego wysokość od Beata Majewska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
W swoim czytelniczym życiu miałam już okazję zapoznać się z twórczością Beaty Majewskiej. Historia Susan i Patricka okazała się naprawdę przyjemną lekturą, a ja zapragnęłam sięgnąć po kolejne powieści autorki. Tym razem postawiłam na coś w klimatach Bliskiego Wschodu i dzięki uprzejmości samej autorki mogłam zapoznać się z pierwszym tomem serii arabskiej. Czy była to dobra lektura? O tym w poniższej opinii.

Izabella Sarnecka żyje dość spokojnym życiem. Wszystko zmienia się w chwili, gdy jej stopa staje na Dubajskiej ziemi, a służbowa podróż, która miała zakończyć się szybko i dość bezboleśnie obiera zupełnie inny obrót. Kobietą interesuje się sam arabski książę, Omar Al-Saud, który wygląda na to, że nie spocznie, dopóki nie będzie miał kobiety dla siebie. O dziwo, serce Izy zaczyna coraz szybciej bić na myśl o przystojnym księciu. Jednak czy życie w pięknym zamku, wśród bogactwa i wpływowych ludzi byłoby spełnieniem jej marzeń? Czy życie u boku księcia dalej dawałoby jej potrzebną wolność?

Do tej pozycji podchodziłam z małym dystansem - przyznaję się bez bicia. Z tyłu głowy miałam jednak obawy, że to może mi się nie spodobać. Nawet nie wiecie, jak bardzo się pomyliłam! Nie chodzi tutaj o wychwalanie tego tytułu pod niebiosa – co to, to nie, ale o fakt, że Jego wysokość to tytuł, który okazał się dla mnie niezwykle odprężający i zajmujący w tych trudnych chwilach.

Główna bohaterka, Iza, przypadła mi do gustu. Od samego początku widziałam w niej dość twardo stąpająca po ziemi kobietę, która potrafi chwilami puścić hamulce i dać sobie pozwolenie na małe szaleństwa. W relacji z Omarem czułam jej dystans i niepewność, a to tylko dało mi odczucie, że autorka doskonale wie, w jaki sposób wykreować swoją postać i jak sprawić, by czytelnik czuł podobne emocje. No i na uwagę zasługuje tutaj warstwa komediowa, koło której nie potrafię przejść obojętnie - wybaczcie.

Beata Majewska w sposób lekki i przyjemny, a jednocześnie ciekawy zarysowała świat Bliskiego Wschodu oraz tego, jak funkcjonują mieszkańcy tamtejszych regionów. Oczywiście, w moim przypadku było to już w większości znane z innych dzieł, jednak utrwalenie tej wiedzy i zaktualizowanie jej bardzo pozytywnie wpływa na moją ostateczną ocenę tej powieści. Powiem szczerze, że lektura tej książki okazała się dla mnie ogromną przyjemnością i już teraz mogę zdradzić, że czuję wewnętrzny przymus do tego, by już teraz, zaraz sięgnąć po kontynuację.

Jego wysokość to tytuł, który zapamiętam na długo. Zaskoczył mnie (pozytywnie), rozbawił, a jednocześnie zaangażował na tyle, że choć na kilka godzin zapomniałam o swoich troskach. Jeżeli tak jak ja, potrzebujecie czegoś lekkiego i zarazem przyjemnego do przeczytania w jeden-dwa wieczory, to zdecydowanie mogę polecić Wam ten tytuł. Mam nadzieję, że już niedługo opowiem Wam o kontynuacji, która podejrzewam, że jeszcze bardziej mnie zaskoczy.

Ocena: 5+/6
©Inthefuturelondon
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć