ebook Ekonometria i badania operacyjne. Zbiór zadań
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Ekonometria i badania operacyjne. Zbiór zadań
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 41.30
wciąż za drogo?
54.87 złpremium: 35.40 zł Lub 35.40 zł
47.20 zł Lub 42.48 zł
50.15 zł
59.00 zł
59.00 zł
41.30 zł
48.51 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Nowy zbiór zadań z ekonometrii i badań operacyjnych w zakresie obowiązującym na studiach licencjackich uczelni ekonomicznych i humanistycznych.
Podręcznik łączy cechy takie jak:
- realizm i aktualność wykorzystanych danych w przypadku ekonometrii oraz różnorodność przykładów sytuacji decyzyjnych w przypadku badań operacyjnych
- koncentracja na podstawowym programie metod ilościowych, pozwalająca na wykorzystanie książki na wstępnych etapach edukacji ekonomicznej,
- ilustracja omawianych zagadnień przy użyciu pakietów komputerowych powszechnie dostępnych dla studentów.
Publikacja została napisana dla studentów, którzy poza teoretycznym podręcznikiem potrzebują rozwiązanych i przystępnie wyjaśnionych przykładów oraz zadań do samodzielnej pracy. Zawiera kilkadziesiąt starannie przemyślanych zadań, wprowadzających w arkana modelowania ekonometrycznego oraz praktykę badań operacyjnych.
Dodatkowym atutem książki jest dołączenie opisu pakietów komputerowych i języków programowania pozwalających na analizę bardziej zaawansowanych zagadnień z dziedziny ekonometrii i badań operacyjnych.

Ekonometria i badania operacyjne. Zbiór zadań od Michał Bernardelli możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć