ebook 7 nawyków skutecznego działania. Wydanie jubileuszowe - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

7 nawyków skutecznego działania. Wydanie jubileuszowe - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w tym miesiącu
Audiobook - najniższa cena: 18.75
wciąż za drogo?
-37% 18.75 zł
37.11 złpremium: 19.95 zł Lub 19.95 zł
21.95 zł Lub 19.76 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
39.90 zł
26.16 zł
31.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

"7 nawyków skutecznego działania”, których autorem jest Stephen Covey, to kompleksowy i zintegrowany przewodnik dotyczący rozwiązywania problemów zawodowych i osobistych. Autor w sposób prosty i klarowny podpierając się wieloma przykładami ukazuje, jak osiągnąć poczucie bezpieczeństwa i ładu w pełni wykorzystując swój potencjał. Podpowiada, co zrobić, aby dokonać dobrych zmian w sobie i przy tym odmienić otaczający świat. Ten jeden z najczęściej cytowanych w poradnikach autorów pomoże wypracować tytułowe nawyki skutecznego działania, które skłonią do twórczej aktywności i zmian wewnątrz siebie. Odnoszący sukcesy poradnik to przepis na życie w równowadze w pracy, relacjach partnerskich, rodzicielskich i ogólnospołecznych. To jedna z najbardziej popularnych, najlepiej sprzedających się książek wszechczasów. Wydanie rozszerzone o komentarze syna Seana Covey’ego. Dr Stephen R. Covey to autor bestsellerowych książek poświęconych przywództwu i skuteczności działania. W 1996 magazyn „Time” umieścił go na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi Ameryki. W roku 1998 otrzymał międzynarodową nagrodę pokojową – Sik’h 1998 International Man of Peace Award. Był ojcem dziewięciorga dzieci oraz dziadkiem pięćdziesięciu jeden wnucząt.

"Dziesiątki milionów osób korzystało z rad w niej zamieszczonych, aby całkowicie zmienić swoje życie, i ja jestem jednym z nich! Cytowałem i polecałem tę książkę znajomym, współpracownikom, kontrahentom biznesowym i słuchaczom moich audycji radiowych kilka razy w tygodniu od przeszło 20 lat! Jeśli chcesz odnieść sukces w życiu, musisz poznać tę książkę."

Dave Ramsey; autor bestsellerów New York Times, ekspert od zarządzania pieniędzmi, osobowość radiowa.

Ponad 50 milionów sprzedanych egzemplarzy. Światowy bestseller!

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Ireneusza Załóga.

7 nawyków skutecznego działania. Wydanie jubileuszowe - audiobook od Stephen R. Covey możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć