ebook Klatka dla niewinnych
3.44 / 5.00 (liczba ocen: 297)

Klatka dla niewinnych
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 20.74
Audiobook - najniższa cena: 27.93
wciąż za drogo?
29.67 złpremium: 19.14 zł Lub 19.14 zł
-18% 20.74 zł Lub 18.67 zł
22.97 zł
23.93 zł Lub 21.54 zł
31.90 zł
20.42 zł
22.33 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Czterdzieści trzy ciosy nożem. Tak pożegnała się z życiem Róża Englot. Obok otwartych ran na jej ciele sprawca pozostawił coś jeszcze – klucz. Gdy mąż kobiety, skazany za to brutalne zabójstwo, kończy odsiadywać wyrok, w warszawskiej kamienicy rozgrywa się kolejna tragedia. Z balkonu na siódmym piętrze w niewyjaśnionych okolicznościach wypada teściowa Englota. Kobieta ginie na miejscu. Szybko okazuje się, że do zdarzenia doszło podczas przepustki skazanego. Brakuje jednak niezbitych dowodów, które pozwoliłyby na postawienie mu zarzutów.

Hubert Meyer na prośbę prokurator Weroniki Rudy przyjeżdża do Warszawy, by jej pomóc w tej trudnej sprawie. Rudy uważa, że to zabójstwo na tle finansowym. Wiele jednak wskazuje na to, że rzecz jest bardziej skomplikowana, ma swój początek siedemnaście lat wcześniej i wiąże się z zaginionymi wtedy kobietami. Hubert jak zwykle działa po swojemu – szybko, niekonwencjonalnie, profesjonalnie. Ale tym razem sam ledwie ujdzie z życiem, a co więcej, stanie się jednym z głównych podejrzanych.

Co oznacza klucz pozostawiony na ciele Róży Englot jest wskazówką czy przestrogą? Czy Meyer dotarł za blisko prawdy? Czy zagroził komuś ważnemu? Kto jest sprzymierzeńcem, a kto wrogiem?

O e-booku Klatka dla niewinnych blogerzy napisali:

Klatka dla niewinnych to bez wątpienia inteligentny kryminał. Każdy jego wątek to przemyślana koncepcja fabularna. Doskonałe jej poprowadzenie to niezwykły talent tworzenia. Pani Katarzyno, dziękuję za kolejne emocje płynące z lektury. - Tomasz kosik - Czyt-NIK

Klatka dla niewinnych od Katarzyna Bonda możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Hubert Meyer nie zwalnia tempa. A Katarzyna Bonda ponownie serwuje nam kryminalne emocje najwyższych lotów. Autorka zapewniła sobie popularność oraz miłość wielu czytelników doskonałą serią z psychologiem śledczym w roli głównej.

Miłośników kryminałów nie trzeba specjalnie zachęcać i namawiać do sięgnięcia po piątą część z udziałem tego bohatera. Katarzyna Bonda stworzyła bohatera nie tyle co idealnego, lecz bezkompromisowego, który w swej pracy nie spocznie dopóki nie znajdzie odpowiedzi na kluczowe pytania.

Tym razem profiler na prośbę prokurator Weroniki Rudy zawita do Warszawy. Jego przyjazd do stolicy związany będzie z rozwikłaniem trudnej sprawy. Jednak znając Meyera możemy być pewni, że zrobi on wszystko, by sprawiedliwości stało się zadość.

Co takiego stało się, że Hunbert Meyer zawitał do Warszawy? Zacznijmy od początku. W 2013 roku dochodzi do morderstwa Róży Englot. Jedynym świadkiem zbrodni jest sześcioletni syn kobiety. Sprawcą jest jej mąż. I tutaj możemy pomyśleć, że skoro mamy sprawcę, to zagadkę mamy już rozwiązaną. Jednak na całe szczęście nic z tego.

Katarzyna Bonda nie pozwoliła, abyśmy tak szybko zakończyli tę czytelniczą ucztę bowiem dochodzi do kolejnej zbrodni. Tym razem z balkonu na siódmym piętrze wypada teściowa Englota. Do tragedii doszło podczas przepustki skazanego za zabójstwo sprzed ośmiu lat. Jednak nie ma niezbitych dowodów na to, że morderstwa dokonał ten sam mężczyzna.

Czy Hubert Meyer zdoła zdobyć dowody na winę podejrzanego? Pewne jest to, że jego upór i niekonwencjonalne metody pracy doprowadzą go do szczegółów sprawy sprzed siedemnastu lat, kiedy to miały miejsce zaginięcia kobiet.

Czytając Klatkę dla niewinnych w pełni zwiążemy się z tą historią. Autorka doskonale zawiązała kryminalną zagadkę, której intryga szyta jest grubymi nićmi. A jeśli o wiązania chodzi, to dzięki tej książce możemy zgłębić wiedzę na temat Shibari – sztuki erotycznego wiązania rodem z Japonii. Każdy sznurek kryminalnej intrygi sprawia, że nie oderwiemy się od lektury najnowszej książki Katarzyny Bondy, autorki, która nieustannie zasługuje na tytuł królowej polskiego kryminału.

Klatka dla niewinnych to bez wątpienia inteligentny kryminał. Każdy jego wątek to przemyślana koncepcja fabularna. Doskonałe jej poprowadzenie to niezwykły talent tworzenia. Pani Katarzyno dziękuję za kolejne emocje płynące z lektury Klatki dla niewinnych. Z nieskrywanym entuzjazmem czekam na następną porcję doznań podczas poznawania kolejnych spraw, których podejmie się Hubert Meyer – mój ulubiony bohater.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć