ebook Zabawa w chowanego
3.16 / 5.00 (liczba ocen: 305)

Zabawa w chowanego
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 24.90
Audiobook - najniższa cena: 24.90
wciąż za drogo?
36.26 złpremium: 23.39 zł Lub 23.39 zł
24.90 zł
31.19 zł Lub 28.07 zł
31.19 zł Lub 28.07 zł
38.99 zł
-7% 27.29 zł
31.01 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Najnowsza powieść Guillaume’a Musso zachwyci zarówno fanów thrillerów, jak i miłośników książek literackich.

Lektura, która jak żadna inna zaciera granicę między życiem a powieścią.
Ale życie jest silniejsze od fikcji. 

Trzyletnia córka Flory Conway, znanej pisarki obsesyjnie strzegącej swojej prywatności, znika z apartamentu na Brooklynie podczas zabawy z matką w chowanego. Nie ma śladów włamania – okna i drzwi są nienaruszone – a na nagraniach z kamer w budynku nie widać, ani żeby ktokolwiek wchodził do mieszkania, ani żeby dziewczynka je opuszczała. Po kilku miesiącach śledztwo utyka w martwym puncie i zrozpaczona Flora nie może się z tym pogodzić. Wciąż wierzy, że jej córka gdzieś jest i że w końcu uda się ją odnaleźć.
Po drugiej stronie Atlantyku, w Paryżu, autor bestsellerów Romain Ozorski walczy z niemocą twórczą i przeżywa kryzys w życiu prywatnym. Po rozwodzie mieszka samotnie, była żona utrudnia mu kontakty z ich ośmioletnim synem, a agent domaga się kolejnej powieści.
Tymczasem to Romain ma w rękach klucz do rozwikłania tajemnicy związanej z tragedią jego koleżanki po fachu zza oceanu.
Jak się okazuje, nie tylko koleżanki. Tych dwoje łączy zupełnie inna więź.

Rekomendacje e-booka Zabawa w chowanego:

Guillaume Musso jest czarodziejem, który sprawia, że niemożliwe staje się możliwe w życiu jego bohaterów, i to kiedy najmniej się tego spodziewasz. Jego czytelnicy nie będą zawiedzeni. - „Version Femina”

Powieść oszałamiająca i aż gęsta dzięki swojemu klimatowi… Iluzjonistyczne warsztaty z interakcji autora z jego dziełem. - „L'Express”

Makiaweliczna, a jednocześnie ciepła opowieść o potędze książek, która całkowicie zaskakuje. To jedna z najbardziej osobistych powieści Guillaume’a Musso. I jedna z najlepszych.  - ,„Le Parisien”

Zabawa w chowanego od Guillaume Musso możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Łatwo dawać rady kiedy nie musi się ich samemu wykorzystywać.
Czasem wyobraźnia, której doświadczamy w życiu przerasta fikcyjne scenariusze, które znamy z książek - tak powstają legendy.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć