ebook Ślad dymu
4.43 / 5.00 (liczba ocen: 22140)

Ślad dymu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - polecana oferta: 22.89
wciąż za drogo?
31.32 złpremium: 20.21 zł Lub 20.21 zł
-32% 22.89 zł
25.26 zł 20% rabatu
28.63 zł Lub 25.77 zł
32.00 zł Lub 28.80 zł
-27% 22.23 zł
24.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Nazywam się Mercedes Athena Thompson Hauptman.

Mam tylko dwie supermoce – umiem zmienić się w kojota i naprawić każdego Volkswagena. Ale mam niecodziennych przyjaciół i wspiera mnie stado wilkołaków. Na szczęście, bo wygląda na to, że tym razem będę potrzebowała pomocy ich wszystkich. 

Wieki temu magiczne istoty mieszkały w Podgórzu, czarodziejskiej krainie. Ta jednak zatrzasnęła przed nimi swe podwoje. Pradawni pozostawili po sobie wielkie zamki i skarbce pełne magicznych artefaktów. Porzucili swoich więźniów i pupili. Pozostawione samym sobie stwory zaczęły swobodnie grasować w Podgórzu siejąc chaos i spustoszenie. Przeżyły tylko te najbardziej zabójcze.

Teraz jeden z tych więźniów przedostał się z magicznej krainy do naszego świata. Żyje, by siać chaos i zniszczenie. Może przybrać kształt każdego człowieka, każdej istoty, którą wybierze. A dzięki ugryzieniu może przejąć kontrolę nad umysłem każdego i zmusić go do wszystkiego - nawet zabicia ukochanej osoby. Teraz, ten potwór jest tutaj, w Tri-Cities. Na moim terytorium. 

Nie może tu pozostać.
I nie pozostanie.
Nie, jeśli ja mam w tej sprawie coś do powiedzenia.

Ślad dymu od Patricia Briggs możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć