ebook Dos ratones y Barcelona – Dwie myszki i Barcelona - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Dos ratones y Barcelona – Dwie myszki i Barcelona - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
Audiobook - najniższa cena: 29.38
wciąż za drogo?
29.38 zł Lub 26.44 zł
34.70 zł
29.48 zł
34.70 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Albert to starsza myszka z Polski, która pod wpływem pewnego spotkania odkrywa, że świat jest większy niż Polska i skrywa miejsca, o których Albert dotąd nie miał pojęcia. Mimo, że Albert nie jest zbyt mądrą ani odważną myszą (przynajmniej on tak o sobie mówi) tego samego dnia wsiada na statek i rusza w świat…

Ewa to młoda, biała myszka z dobrego Argentyńskiego domu. Boi się prawie wszystkiego: kałuży, kamienia, a co dopiero pomyśleć o oceanie czy prawdziwej górze. Ale mimo strachu ten świat ją przyciąga. Będzie musiała pokonać nieśmiałość i postawić się rodzicom, a mysi rodzice w Argentynie bywają surowi.

Co się wydarzy? Jakie przygody przeżyją Albert i Ewa, zanim wpadną na siebie w Barcelonie? Czy piękna, młoda myszka może się zaprzyjaźnić ze starą burą myszą? Czy te myszki i chłopiec, który dotąd nie miał nikogo, mogą stworzyć rodzinę?

Spis treści

“Dwie myszki i Barcelona” czy też “Dos ratones y Barcelona ” to pierwszy taki audiobook na rynku!

Uczy hiszpańskiego w najprostszy i najbardziej efektywny dla dzieci sposób – przez słuchanie. A jednocześnie to piękna i zabawna bajka, którą dzieci pokochają.

Stworzony specjalnie dla dzieci.

Język i stopień skomplikowania zostały dobrane dla dzieci, ale również starsi znajdą przyjemność w słuchaniu. To bajka na wielu poziomach wtajemniczenia i z wiekiem, każdy słuchacz znajdzie w niej kolejne przesłanie. Dzięki, krótkim fragmentom czytanym naprzemiennie dzieci bez problemu będą w stanie podążać za fabułą.

Czytany na przemian przez dwóch lektorów: po polsku i po hiszpańsku.

Cały tekst jest na nagraniu w obu wersjach. Krótkie fragmenty czytane po hiszpańsku i polsku naprzemiennie pozwalają na łatwe śledzenie fabuły i szybkie przyswajanie języka.

Bajka jest przepięknie przeczytana w obu językach. Po polsku i po hiszpańsku – lekko i przyjemnie. Czytają native speakerzy.

Nauka języka, kultury i empatii.

Bajka to nie tylko sposób na naukę języka. To piękna opowieść, ucząc takich wartości jak przyjaźń, szczerość, otwartość i odwaga. Poza mnóstwem nowych hiszpańskich słów dzieci poznają typowe hiszpańskie dania i zwyczaje, o których zabawnie opowiedzą obaj mysi bohaterowie.

To nie kolejna szablonowa bajka. Jest zabawna, jest ciekawa, a postaci są nietuzinkowe i mają złożone osobowości. Dzieci na pewno pokochają Alberta, który z jednej strony pcha się w kłopoty, ale dzięki intuicji i prostolinijności unika tragedii. I Ewę –

Wycieczka po magicznej Barcelonie

Razem z mysimi bohaterami dzieci odwiedzą park Guell, barcelońską plażę i inne niezwykłe miejsca. A także dowiedzą się, dlaczego Gaudi tak naprawdę projektował swe dzieła dla myszek.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Danki Ślipy

Dos ratones y Barcelona – Dwie myszki i Barcelona - audiobook od praca zbiorowa możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć