ebook Mroki: Tom II
3.9 / 5.00 (liczba ocen: 10)

Mroki: Tom II
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  SAGA Egmont
Kategoria:  / /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 17.63
Audiobook - najniższa cena: 24.98
wciąż za drogo?
18.59 złpremium: 9.99 zł Lub 9.99 zł
17.63 zł Lub 15.87 zł
19.99 zł
19.99 zł
19.99 zł Lub 17.99 zł
17.83 zł
18.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ognistowłosa Lilian posiada niezwykłe moce. Niestety jej magiczny talent stanowi zagrożenie dla otoczenia i dla niej samej. Na myśl przychodzi jej tylko jedno: ucieczka. Opuszcza Szkołę Magów, by dowiedzieć się, co stało się z jej matką. Gdy odkrywa prawdę, jest zdruzgotana. Nie wie, gdzie się podziać i co zrobić.

Tymczasem chłód zimy coraz mocniej daje się we znaki. By przetrwać, dziewczyna przyjmuje pracę w oberży. Nie zdaje sobie sprawy z tego, że jej tropem podąża szpieg Baronowej w towarzystwie Alchemika. Lilian grozi niebezpieczeństwo. Czy stali bywalcy knajpki udzielą jej pomocy?

Porwała Cię historia Leto - elfa, który pracuje jako skrytobójca? Czas poznać drugi tom trylogii Mroki, a w nim historię Lilian...

Mroki: Tom II od Katarzyna Szewioła-Nagel możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nie ukrywam, że nieco bardziej podobała mi się historia Leto zaprezentowana w pierwszym tomie, ale z czystym sumieniem muszę stwierdzić, że historia Lilian z kolei jest dużo bardziej dopracowana – pod wieloma względami. Mocną stroną Kasi są przede wszystkim opisy i bogactwo językowe, za co naprawdę chylę czoła. Choć mam na swoim koncie kilka książek fantastycznych naszych rodzimych autorów, głównie debiutów, to mało który okazywał się być tak dobrze napisany. Tym Kasia zdecydowanie wygrywa.

Cała recenzja na blogu: Mroki II

Ocena: 4/6 czytaj więcej
©BookeaterReality
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć