ebook Jak ja jej nie kochałem
4.25 / 5.00 (liczba ocen: 41)

Jak ja jej nie kochałem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 14.80
Audiobook - najniższa cena: 20.78
wciąż za drogo?
25.02 złpremium: 16.14 zł Lub 16.14 zł
22.00 zł
23.81 zł
26.90 zł
26.90 zł Lub 24.21 zł
-26% 14.80 zł
21.83 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

"Bogaty złodziej. Samotnik. Oczytany drań. Bezpardonowy intelektualista.

Zwyczajna dziewczyna. Krucha i silna. Wiejska dusza. Stworzona dla muzyki.

Irytujący przypadek kpi z ich życiowych wartości.

Wzajemna niechęć i wewnętrzna walka z samym sobą ostatecznie prowadzi ich do miejsca pełnego zaskakujących uczuć i emocji. Do melodii zdarzeń swoje nuty dopisują ci, którzy ich kochali i nienawidzili.

Krótka chwila, moment i wszystko się zmieniło. Ona zgubiła, on znalazł... więcej niż kiedykolwiek mógł sobie wyobrazić." 

Jak ja jej nie kochałem od Marlena Semczyszyn możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Cała historia zaczęła się od pozostawionych w pośpiechu rękawiczkach.

Młoda, zwyczajna dziewczyna jakich wiele poznaje przypadkowo bogatego złodzieja, zwanego "Smutnym". Gosia pochodzi ze wsi, wychowywała się bez rodziców pod opieką babci i jej przyjaciela Romana. To prosta, wygadana i otwarta na ludzi dziewczyna, która swoim uporem podążyła za marzeniami. Obecnie studiuje na uczelni muzycznej i poświęca czas graniu na fortepianie.

Kim jest Smutny? Mężczyzna wychowywał się w biedzie, co miało wpływ na jego charakter nawet teraz. Obecnie ma dużo pieniędzy, ale nadal nie umie się uśmiechać ani cieszyć z życia. Po spotkaniu z Gosią nie potrafi o niej zapomnieć, mimo że na skinienie ręką mógłby mieć kogo chce.

Tych dwoje połączy szczere i prawdziwe uczucie, ale...

Czy te dwa światy mogą się ze sobą połączyć?

Czy Smutny porzuci przestępczy świat dla miłości?

Czy ich miłość będzie tak silna, że pokona wszystkie przeciwności?

Na skrzydełku okładki znajduje się zdjęcie autorki i opis: wariatka. Matka równie zbzikowanych dzieci :) hehe od razu poczułam, że autorka to moja pokrewna dusza.

A co mogę napisać na temat książki?

Przeczytałam ją dwa razy od deski do deski - ale ponieważ skasowała mi się próbna recenzja, postanowiłam przeczytać książkę jeszcze raz. Jestem zachwycona - historia wydaje się być prosta, a jest niesamowita, wbijająca się w najgłębsze struny w duszy.

Dwoje ludzi z innych światów, z odmiennymi charakterami, a między nimi muzyka... Możecie odnieść mylne wrażenie, że to kolejny romans jakiegoś gangstera ze zwykłą dziewczyną... Nie! To bardzo poruszająca opowieść o miłości, która nie powinna się zdarzyć, o zaufaniu, które tak łatwo jest zawieść. Autorka skłoniła mnie do refleksji i odpowiedzi na pytanie: ile jesteśmy w stanie poświęcić dla miłości? Czy ważne jest pochodzenie, czy wykształcenie, gdy w grę wchodzi uczucie czyste jak łza?

Książka wyzwala wiele emocji, a zakończenie ach... sprawdźcie sami!

Polecam tę przepiękną opowieść o miłości. Okładka jest cudowna, taka jakby projektowana dla mnie.

Bardzo udany debiut. Czekam na kolejne książki pani Marleny.

Ocena: 5+/6 czytaj więcej
©Matka książkoholiczka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć