ebook Rytm wojny: Część 2
4.29 / 5.00 (liczba ocen: 185)

Rytm wojny: Część 2
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo MAG
Kategoria:  / /
E-book - polecana oferta: 31.50
wciąż za drogo?
39.06 złpremium: 25.20 zł Lub 25.20 zł
31.50 zł 20% rabatu
33.60 zł Lub 30.24 zł
35.70 zł Lub 32.13 zł
29.40 zł
32.76 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

W opanowanym przez pieśniarzy i Stopionych Urithiru Kaladin i Navani walczą o ocalenie Rodzeństwa, sprena wieży, przed całkowitym zepsuciem. Upadek wieży, stanowiącej główny punkt przerzutowy dla wojsk koalicji monarchów, oznaczałby katastrofę i ostateczne zwycięstwo sił Odium. Aby osiągnąć swój cel, Navani decyduje się na niebezpieczną grę z Raboniel, Stopioną zwaną niegdyś nie bez powodu Panią Bólu.

Tymczasem nieświadome sytuacji w Urithiru wojska koalicji prowadzą wojnę w Emulu, Dalinar próbuje poznać głębię swoich mocy Kowala Więzi, a Jasnah umocnić swoją pozycję królowej Alethkaru. Zaś w Cieniomorzu Adolin i Shallan trafiają do fortecy honorsprenów, Nieprzemijającej Prawości, gdzie każde ma swoje niebezpieczne zadanie do wypełnienia.

Rytm wojny: Część 2 od Brandon Sanderson możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Nie oceniam treści, tylko wykonanie. Tym razem MAG poszedł na łatwiznę i wypuścił bubel odstający jakością edytorską od poprzednich tomów.

Warto zerknąć