ebook Znam twój sekret
3.57 / 5.00 (liczba ocen: 11315)

Znam twój sekret
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 22.90
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
-30% 22.90 zł
24.68 zł 20% rabatu
26.32 zł Lub 23.69 zł
31.25 zł Lub 28.13 zł
23.00 zł
23.03 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Rodzinne sekrety bywają zabójczo niebezpieczne… Małżeństwo Clare i Dana najgorsze chwile ma już za sobą. Przynajmniej tak by się wydawało. Do chwili, gdy do ich willi przybywa synowa… Ebook „Znam twój sekret” Sue Watson zaskoczy was niejeden raz.

Clare ma dość. Ma za sobą trudny rok i marzy tylko o tym, by trochę odetchnąć. Cała rodzina zjeżdża na wakacje do willi we Włoszech, najwyższy czas, by mąż też dla odmiany kiwnął palcem. W końcu jest jej to winien…

Dan stracił wprawdzie głowę dla kogoś innego, ale opamiętał się, wrócił i zapewnia, że na dobre. Clare może mu przecież zaufać… Gdy ich syn przybywa do willi, okazuje się, że nie jest sam – towarzyszy mu żona, której wcześniej nie spotkali.

Ella to zupełne przeciwieństwo Clare.

Olśniewająca. Młoda. Wpływowa. I zna tajemnicę Clare, która może zniszczyć całą rodzinę… Jest jednak ktoś, kto zrobi wszystko, by ten głęboko skrywany sekret nigdy nie wyszedł na jaw.

O e-booku Znam twój sekret blogerzy napisali: 

Sieć misternie połączonej intrygi oraz rodzinny sekret, to mocne punkty najnowszego thrillera psychologicznego Sue Watson. Autorka skupia naszą uwagę na tajemnicy. I choć akcja nie pędzie w zawrotnym tempie, to dzięki temu, możemy na spokojnie przyjrzeć się charakterom głównych bohaterów. Możemy zaobserwować rodzinne relacje, które osnute tajemnicą porywają nas do głębi. - Tomasz Kosik - Czyt-NIK

Znam twój sekret od Sue Watson możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Nie jest tajemnicą, że dwa wcześniejsze thrillery psychologiczne Sue Watson Nasze małe kłamstwa i Idealna randka spotkały się z moim pozytywnym odbiorem. Dlatego też z miłą chęcią sięgnąłem po kolejny tej autorki.

Znam twój sekret to równie wciągająca historia, w której sekret gra główną rolę. Ciekawie zarysowana fabuła, oraz bohaterowie tej historii to połączenie, które sprawia, że w pełni oddajemy się lekturze tej książki.

Sue Watson zaprasza nas do poznania rodzinnego sekretu, który nigdy nie może wyjść na jaw. Wyjawienie go może mieć niszczycielskie skutki dla całej rodziny Taylorów.

Ostatnio w życiu Clare nie było kolorowo. Kobieta próbuje posklejać swoje małżeństwo z Danem. Rodzinny wyjazd do Włoch ma być dla kobiety chwilą wytchnienia. Czy jednak przyjazd całej rodziny do willi będzie szansą na złapanie oddechu?

Jednak jak się okazuje przyjazd brata Jamie wiele namiesza. Młodszy brat przybywa bowiem z żoną Clare, której wcześniej nie poznali. Ella jest zupełnym przeciwieństwem jego siostry. Na domiar złego zna mroczną tajemnicę Clare. Kobiety już od samego początku nie przypadły sobie do gustu. W ich relacji czuć ciągłe napięcie, które z każdą chwila nabiera na sile.

Sieć misternie połączonej intrygi oraz rodzinny sekret, to mocne punkty najnowszego thrillera psychologicznego Sue Watson. Autorka skupia naszą uwagę na tajemnicy. I choć akcja nie pędzie w zawrotnym tempie, to dzięki temu, możemy na spokojnie przyjrzeć się charakterom głównych bohaterów. Możemy zaobserwować rodzinne relacje, które osnute tajemnicą porywają nas do głębi.

Thriller psychologiczny w wykonaniu Sue Watson to ciekawie poprowadzona fabuła, która angażuje naszą wyobraźnię, pozwalając zadać pytanie, do czego jesteśmy zdolni, by chronić naszą najmroczniejszą tajemnicę? Jak wiele możemy zrobić, by ta nie ujrzała światła dziennego? Czy jednak owy sekret zostanie ujawniony? Jeśli tak, to jakie skutki przyniesie dla rodziny Taylorów?

Warto znaleźć odpowiedzi na te pytania, a przy okazji porwać się historii zapisanej przez brytyjską autorkę. Znam twój sekret to kolejny kamyczek w twórczości pisarki, który sprawia, że thriller psychologiczny zyskuje na wartości. Warto sięgnąć po tę książkę. Zdecydowanie polecam!

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć