ebook Szlachetne pobudki - audiobook
3.47 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 217)

Szlachetne pobudki - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.04
Audiobook - polecana oferta: 22.16
wciąż za drogo?
22.16 zł 20% rabatu
28.44 zł Lub 25.60 zł
29.95 zł
21.03 zł
29.95 zł
Inne proponowane

Powracają bohaterki książki „Dom na skraju”, o której czytelniczki pisały, że podbiła ich serca, jest przepiękna i taka prawdziwa – życiowa i lekko melancholijna.

Maria spełniła swoje marzenie i wydała tomik wierszy. Teraz, gdy wody Młynówki opadają, kobiety z Różanej zaczynają rozumieć, jak prawdziwe jest przekleństwo „oby spełniły się twoje marzenia”. Agata uratowała Karolinę i jej dzieci przed powodzią, a teraz musi chronić swoje małżeństwo, gdyż ukochany mąż zbyt wiele uwagi poświęca byłej żonie. Janina przez wiele lat myślała przede wszystkim o rodzinie, a obecnie będzie musiała zadbać o siebie. W czasie porządkowania domu po powodzi Wanda odkrywa, że bliscy ją okłamywali. Leokadia dostrzega, że są sytuacje, z którymi nie zdoła sobie poradzić, mimo całej swej mądrości. Teresa poznaje gorzki smak życia. Niestety, zbyt późno zdaje sobie sprawę, że to właśnie przeciwności losu czynią nas silniejszymi.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Donaty Cieślik.

 

Szlachetne pobudki - audiobook od Kasia Bulicz-Kasprzak możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć