ebook Decydujące starcie
4.37 / 5.00 (liczba ocen: 4182) Ilość stron (szacowana): 320

Decydujące starcie
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 21.95
Audiobook - najniższa cena: 14.90
wciąż za drogo?
21.95 zł Lub 19.76 zł
35.11 zł Lub 31.60 zł
39.90 zł
19.95 zł
19.95 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Scarlett Priest i Gabriel Legend. Ta miłość od początku wydawała się nie mieć szans na przetrwanie. Przeklęty wojownik, nad którym ciążyło fatum, nie miał prawa zapragnąć dumnej księżniczki. Nie miał prawa jej pokochać i sam zostać pokochanym. Ale stało się. Kiedy spotkał Scarlett, jej życie zmieniło się diametralnie. Gabriel był zupełnie inny niż mężczyźni, których wcześniej spotkała. Dziewczyna w końcu uwierzyła, że otrzyma chociaż odrobinę szczęścia i miłości. Ale prawdziwe życie bywa nieludzko okrutne dla kochanków z tak różnych światów.

Stare grzechy i błędy przeszłości zawsze wracają. Okrutni wrogowie wykorzystają każdą szansę, by dokonać krwawego odwetu. Scarlett i Gabriel mają potężnych nieprzyjaciół. Moses Buford Gaspard, mroczny cień z dawnych lat, powrócił. Ultimatum, jakie postawił Gabrielowi, nie pozostawia złudzeń. Cokolwiek zrobi, przegra, a jeśli się nie podda, straci wszystko: majątek, przyjaciół, dobre imię. A Scarlett wciąż musi mierzyć się z ukrytym wrogiem, który na domiar złego zaczął nękać również jej ukochaną siostrę.

To ostatni tom opowiadający historię namiętnej miłości przeklętych kochanków. Karty zostały rozdane. Wieści o nadchodzącej walce się rozniosły. Gabriel musi pokonać Bodhiego Blacka. Dla swojej miłości jest gotów na każde ryzyko. Czy to jednak wystarczy, aby wreszcie zaznać spokoju i zapomnieć o groźbach i strachu o najdroższe osoby? Jakiego wroga trzeba jeszcze pokonać, aby w końcu być razem?

Kochasz, więc wstań i walcz!

O e-booku Decydujące starcie blogerzy napisali: 

Odczuwam lekki smutek, że ta historia dobiegła już końca. Jednak cieszę się, że miałam przyjemność poznać Legenda i pannę Priest i razem z nimi stawiać czoła piętrzącym się przeciwnościom losu. Jeżeli macie ochotę na mezaliansowy romans, który nie miał prawa się wydarzyć to lektura idealna dla Was. Ja gorąco polecam! - Magdalena Fraszczak vel Jószczak - Książka w autobusie

Trzeci tom trylogii o Gabrielu Legendzie dał mi to, czego zabrało mi w poprzedniej książce. Dzięki niemu widzę też, jak ostatecznie dobra jest ta seria. Ma pewne słabe strony, ale nie przeszkadza mi to. Historia Gabriela i Scarlett w pewien sposób rozkochała mnie w sobie i chwyciła za serce, a już samo to wystarczy, bym spojrzała na nią bardziej przychylnym okiem. - Inthefuturelondon Natalia Świętonowska

Decydujące starcie od Meghan March możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Wiedza jest jednym z najcenniejszych towarów, jakie można posiadać.
Miłość to najlepszy rozświetlacz na świecie.
Od momentu, gdy skończyłam lekturę Scarlett, czyli drugiego tomu trylogii o Gabrielu Legendzie minęło już trochę czasu. Przyznaję, że tamta część nie do końca przypadła mi do gustu i zdecydowanie okazała się rozczarowaniem. Jednakże z ciekawością sięgnęłam po zakończenie tej historii - uznałam, że skoro poprzedni tom nie sprostał moim oczekiwaniom, to ten ostatni już może tego dokonać. Czy tak się faktycznie stało? Na to pytanie odpowiem poniżej.

Scarlett i Gabriela dzieli wiele rzeczy i według osób postronnych ich relacja nie miała najmniejszych szans na powodzenie. W końcu, co może łączyć prawdziwą księżniczką, mającą wszystko na pstryknięcie palcami i byłego pięściarza, który mierzy się ze swoją trudną przeszłością? Jednak tych dwoje nie ma zamiaru przejmować się krytyką i wspólnie stawiają czoła ludziom z przeszłości Gabriela, którzy upominają się o spłacenie długów. Co, jeśli Legend przegra walkę o odzyskanie całkowitej wolności i spokoju? Czy niebezpieczeństwo czyha również na Scarlett?

No i cóż, nie będę ukrywać, że Decydujące starcie okazało się dla mnie nie tylko emocjonującą lekturą, ale i taką, która skutecznie pochłonęła moją uwagę na kilka godzin i po prostu sprawiła, że choć na ten czas zapomniałam o swoich troskach i innych rozterkach. Warto również dodać fakt, iż przesłuchałam jej w całości w audiobooku, co w moim przypadku okazało się strzałem w dziesiątkę.

O głównych bohaterach nie chcę się po raz kolejny za bardzo rozpisywać. Zarówno Gabriel, jak i Scarlett przeszli długą drogę oraz przemianę, która okazała się dość zaskakująca (zwłaszcza w przypadku Legenda). Nie da się również ukryć, że autorka po raz kolejny stworzyła postaci, które nie idą schematem, czyli: on nie jest bad boyem, który traktuje kobiety jak coś, co można zmieniać codziennie, a ona nie godzi się na to wszystko z pokorą. Wręcz przeciwnie – Gabriel ma wiele szacunku do kobiet (no, w szczególności do tej jednej jedynej, wiadomo), a Scarlett mimo swojego pochodzenia nie daje sobie w kaszę dmuchać.

Meghan March ma bardzo dobre pióro i tworzy historie, które po prostu pochłania się z ogromną przyjemnością. Jasne, można by powiedzieć w tym miejscu, że w takim razie jej książki mają swój schemat – i wiecie co? Tak w rzeczywistości jest. Jednak mnie to absolutnie nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie, daje mi to poczucie takiej stabilizacji i pewność, że powieści tej autorki w niemalże stu procentach przypadną mi do gustu. Tym, którzy raczej nie przepadają za takim obrotem spraw, proponuję przeplatanie powieści autorki z innymi - wówczas nie dopuścicie do znudzenia się jej prozą.

Trzeci tom trylogii o Gabrielu Legendzie dał mi to, czego zabrało mi w poprzedniej książce. Dzięki niemu widzę też, jak ostatecznie dobra jest ta seria. Ma pewne słabe strony, ale nie przeszkadza mi to. Historia Gabriela i Scarlett w pewien sposób rozkochała mnie w sobie i chwyciła za serce, a już samo to wystarczy, bym spojrzała na nią bardziej przychylnym okiem. Cieszę się, że miałam okazję poznać te książki i chyba nie pozostaje mi teraz nic innego, jak polecić je Wam.

Jeżeli szukacie serii (w szczególności romantycznej), która nie ciągnie się na kilkanaście części, a która zajmie Wasze myśli na, chociaż kilka godzin, to z pewnością mogę podsunąć Wam historię Gabriela Legenda. Być może ostatecznie ta seria zdobędzie i Wasze serca.

Ocena: 5+/6 czytaj więcej
©Inthefuturelondon
O to właśnie nadchodzi.. decydujące starcie. Ostatnia część świetnej trylogii, którą dosłownie pokochałam.

Czy nie mogłam się jej doczekać? – oczywiście, że tak!!

Czy była dobra? – i to jeszcze jak!!

Czy jesteście ciekawi? Mam nadzieję, że tak!!

Po zakończeniu Scarlett z resztą tak samo, jak w przypadku pierwszego tomu autorka zostawiła czytelnika w prawdziwym zawieszeniu. Można było jedynie snuć domysły, jak potoczą się tak nagle przerwane wydarzenia. Z jednej strony lubię takie zabiegi literackie, a z drugiej odczuwam lekką frustrację, że nie wiem co, będzie dalej. Jednak to, że cała seria została wydana w tak krótkim odstępie czasu, absolutnie mi to rekompensuje. Mimo, iż historia legendarnego Gabriela i sławnej Scarlett jest dla mnie pierwszym spotkaniem z twórczością autorki, to przyznaję, że to, jak pisze, jest na bardzo dobrym poziomie. Doskonale wie, jak zachwycić i zdobyć serce czytelnika. Decydujące starcie jest genialnym podsumowaniem całej serii – wcześniejsze znaki zapytania uzyskują odpowiedzi. Wszystko toczy się dynamicznie, a fabuła jest tak poprowadzona, że do samego końca nie wiadomo jak się ona zakończy. Dodatkowo cenię Panią Meghan za to, że zrezygnowała ze zbędnych opisów i różnych upiększaczy, przez które lektura stałaby się ciężka i trudna do przebrnięcia. Wykreowanych bohaterów nie da się nie polubić. Jesteśmy świadkami niezłomnej woli walki o lepsze jutro. Walki o miłość i przyjaźń najbliższych. Gabriel stanął przed dramatycznym wyborem. Wygrać czy przegrać walkę? Uratować klub czy uratować rodzinę? Zdeterminowany do granic możliwości odbywa najtrudniejszą walkę z samym sobą i z demonami z przeszłości. Do końca nie wie, czy podjęta ryzykowna decyzja okaże się tą właściwą. Postawa Scarlett zaskoczyła mnie swoją otwartością i bezgranicznym zaufaniem do człowieka, który było, nie było, ją porwał (no może nie osobiście) i zmusił do współpracy. Gabriel stał się dla niej całym światem, tak samo, jak ona dla niego. Scarlett udowodniła, że mimo otaczającego ją bogactwa nigdy nie była tak naprawdę szczęśliwa, jedynie egzystowała w szklanej bańce, z daleka od pełni radości życia. Chociaż oboje pochodzą z dwóch różnych światów, zaryzykowali i stanęli do walki o wspólną przyszłość.

Odczuwam lekki smutek, że ta historia dobiegła już końca. Jednak cieszę się, że miałam przyjemność poznać Legenda i pannę Priest i razem z nimi stawiać czoła piętrzącym się przeciwnościom losu. Jeżeli macie ochotę na mezaliansowy romans, który nie miał prawa się wydarzyć to lektura idealna dla Was. Ja gorąco polecam!!

Ocena: 5+/6 czytaj więcej
©Książka w autobusie
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć