ebook Anonimowy kolarz. Prawdziwe życie w zawodowym peletonie
3.36 / 5.00 (liczba ocen: 32)

Anonimowy kolarz. Prawdziwe życie w zawodowym peletonie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 27.51
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK WTK
EMPIK#EMPIK WTK
39.98 złpremium: 25.79 zł Lub 25.79 zł
30.95 zł
32.24 zł Lub 29.02 zł
34.39 zł Lub 30.95 zł
36.54 zł
27.51 zł
27.51 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)

„Wszystkie aspekty naszego publicznego życia podlegają tak ścisłej kontroli, że nie mamy możliwości szczerze wypowiedzieć się w wywiadzie prasowym, nie mówiąc już o całej książce. (…) Nie wierzysz mi? Proponuję, żebyś zaczął pisać szczery blog o funkcjonowaniu własnego biura i podpisał go imieniem i nazwiskiem. Podważ sposób prowadzenia firmy, w której pracujesz, koniecznie wyzwij szefa od debili i daj znać, jak się to wszystko skończyło”.

Od dziesięciu lat jeździ w topowych zespołach World Tour. Kończył wielkie wyścigi w pierwszej dziesiątce. Lubi kawę. Pozostaje jednak anonimowy, by pokazać realia funkcjonowania zawodowego peletonu. Przekonaj się, jak naprawdę wygląda jego świat.

Co zawodnicy myślą o Team Sky/Ineos? Jak kształtują się wynagrodzenia w kolarstwie? Dlaczego nie należy wierzyć zawodowcowi, który poleca jakiś sprzęt? Czy doping nadal jest problemem? Znajdziesz tu szczere odpowiedzi na te pytania. Zobaczysz kolarstwo takim, jakim go jeszcze nie znałeś.

Anonimowy kolarz. Prawdziwe życie w zawodowym peletonie od Anonimowy Kolarz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć