ebook Pieśń o Achillesie - audiobook
4.4 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 359832)

Pieśń o Achillesie - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 24.90
Audiobook - najniższa cena: 38.15
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
44.90 zł
44.90 zł Lub 40.41 zł
38.15 zł
40.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Debiut literacki autorki oszałamiającej „Kirke”. „Pieśń o Achillesie” zdobyła Orange Prize for Fiction i tygodniami utrzymywała się na liście bestsellerów „New York Timesa”. Przed nami osadzona w mitycznej scenerii wojny trojańskiej powieść o niszczącej sile miłości, wiecznej chwale i nieugiętym fatum, które rządzi światem.

Pod lśniącą zbroją bohatera kryje się człowiek z krwi i kości.
W historii Achillesa obok okrucieństwa i siły jest miejsce na miłość i poświęcenie.

Nad Achillesem, synem króla i pięknej nimfy, ciąży straszliwe fatum. Tylko on może zapewnić Grecji wygraną w wyniszczającej wojnie. Ale zwycięstwo dopełni się wtedy, kiedy zginie.
Zapowiedź tej tragedii nie opuszcza go ani na krok, lecz Achilles nie żyje w jej cieniu. Jest najpiękniejszym, najsilniejszym i najbardziej utalentowanym synem Grecji, złotym dzieckiem, które z czasem przeistacza się w największego bohatera swoich czasów.
Patroklosowi brakuje tego wszystkiego, co ma Achilles. Jest wygnańcem – dziwnym, słabym i nic nieznaczącym. A jednak pewnego dnia między chłopcami zadzierzga się nić przyjaźni…
Kiedy po latach Grecję obiega wieść o porwaniu do Troi pięknej Heleny, Achilles, uwiedziony obietnicą nieśmiertelnej sławy, z innymi bohaterami gotuje się do walki. Razem z nim rusza Patroklos. Jeszcze nie wiedzą, że na polach pod Troją los upomni się o swoje – niezależnie od prób, które podejmą, aby go oszukać…

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Filipa Kosiora.

Pieśń o Achillesie - audiobook od Madeline Miller możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć