ebook 30 lat polskiej sceny techno
3.64 / 5.00 (liczba ocen: 14)

30 lat polskiej sceny techno
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 64.90
wciąż za drogo?
64.90 zł Lub 58.41 zł

Wraz z autorami „30 lat polskiej sceny techno” – odwiedzimy pionierskie squaty, – weźmiemy udział w eksterytorialnych rejsach, – poznamy kulisy pierwszej Parady Wolności, biografie DJ-ów i DJ-ek, którzy budowali zaplecze kultowych festiwali, pirackie radiostacje i opętane przez ducha rave’u pustostany.
„30 lat polskiej sceny techno” to książka napisana przez ludzi, którzy tworzyli i tworzą polskie techno – producentów, klubowiczki i wielbicieli tej muzyki. Opisuje trzy dekady i kreśli mapę kultury, która obejmuje zarówno Warszawę, Poznań czy Łódź, jak i miejsca, do których nie sięga policyjny radar.

Każdy, kto choć raz uległ hipnotyzującej sile rave’u, znajdzie tu coś dla siebie. To właśnie rave wziął zresztą za swoje credo zasady PLUR: Peace, Love, Unity, Respect (Pokój, Miłość, Jedność, Szacunek). Choć klimat panujący w Polsce bywał ponury, dzięki techno mogliśmy doświadczać, co w praktyce znaczą wspólnota i ideały równości. I żeby nie przesadzać z dragami.

30 lat polskiej sceny techno od Łukasz Krajewski, Radosław Tereszczuk, Artur Wojtczak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć