ebook Życie seksualne rodziców
3.5 / 5.00 (liczba ocen: 8) Ilość stron (szacowana): 256

Życie seksualne rodziców
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 29.90
wciąż za drogo?
38.25 zł Lub 34.43 zł
38.90 zł
29.90 zł
36.79 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Życie seksualne rodziców Jak budować długoterminowe związki partnerskie Pomyśl o swoim związku i zadaj sobie pytanie: czy chcesz, aby się rozwijał? Pomimo trudności, pomimo natłoku spraw chcesz znaleźć czas na bycie razem i budowanie długoterminowej relacji? Jeśli tak, ta książka jest ci potrzebna. Rodzicielstwo najczęściej z impetem wchodzi nam do łóżka. Stajemy się bardziej rodzicami niż partnerami. Bliskość i intymność muszą ustąpić lub poczekać, aż dzieci podrosną. Tak często o tym myślimy... Autorzy książki pokazują, że nie musi tak być. Że bycie w prawdziwie czułym, intymnym związku to nie plan emerytalny! Związek, który tworzysz, jest projektem twojego życia - bliska relacja z partnerem czy partnerką to jedna z najpiękniejszych rzeczy na świecie, a podstawowym narzędziem, które pozwoli ją rozwijać, jest rozmowa. Intymne spotkanie. Dla kogo jest ta książka? Dla par przeżywających trudności. Dla par upierających się, że razem stanowią doskonałą całość i kryzys ich nigdy nie spotka. Dla tych, którzy szukają ostatniej deski ratunku dla swojego związku, jak i dla tych, którzy dopiero planują świadome wejście w relację. Dla par planujących założenie rodziny. Dla tych, którzy tkwią w samym środku rodzicielskiej rewolucji. Dla tych, których łączy przeczucie, że mogliby się dowiedzieć jeszcze więcej o budowaniu szczęśliwego związku. Dla tych, którzy wiedzą, że w ich miłości jest miejsce i na rozum, i na uczucia, i na świadomy seks. Dla tych, którzy czują, że nie odkryli jeszcze wszystkiego. Dla tych, którzy wierzą, że w miłości partnerskiej istnieje nadzieja na odnalezienie siebie.  

Autorzy: Zosia i Dawid Rzepeccy - terapeuci zajmujący się związkami i ich intymnym rozwojem, prywatnie partnerzy. W książce opowiadają, jak mając dzieci, budować trwałe i szczęśliwe relacje. W swojej praktyce czerpią zarówno z mądrości Wschodu, jak i nowoczesnych form psychoterapii. Natalia Fiedorczuk - pisarka, dziennikarka, laureatka Paszportu Polityki (2016), psycho-pedagożka. Mama, partnerka, osoba ciekawska.  

Życie seksualne rodziców od Natalia Fiedorczuk, Zofia Rzepecka, Dawid Rzepecki możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć