ebook Inaczej o poczuciu własnej wartości - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0) Ilość stron (szacowana): 464

Inaczej o poczuciu własnej wartości - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 9.16
Audiobook - najniższa cena: 13.30
wciąż za drogo?
13.40 złpremium: 8.04 zł Lub 8.04 zł
13.30 zł Lub 11.97 zł
14.90 zł
13.30 zł
13.43 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Z okazji premiery książki pt. „Inaczej o poczuciu własnej wartości” autorstwa Andrzeja Moszczyńskiego przekazujemy Państwu w formie prezentu seminarium filmowe z udziałem gwiazd polskiego kina.

Dlaczego jedni ludzie są pewni siebie i śmiało kroczą przez życie, a drudzy pozostają nieśmiali, lękliwi i pełni kompleksów? Dlaczego różnimy się tak bardzo poczuciem własnej wartości i to bardzo często bez związku z posiadanymi umiejętnościami czy cechami charakteru?

Autor niniejszego audiobooka rozważa, czym jest poczucie własnej wartości, jakie są jego źródła w  dzieciństwie i jakimi sposobami można je u  siebie podnieść i wzmocnić. Zastanawia się, dlaczego niekorzystnym zjawiskiem jest zarówno zbyt niska, jak i zbyt wysoka samoocena, zwłaszcza gdy jest oderwana od rzeczywistości. Pisze, jak właściwie kształtować wewnętrzne przekonania na swój temat dzięki pozytywnemu myśleniu, samoświadomości i samoakceptacji.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Aleksandra Bromberka.

Inaczej o poczuciu własnej wartości - audiobook od Andrzej Moszczyński możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć