ebook Obrończyni - audiobook
3.43 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 29) Ilość stron (szacowana): 192

Obrończyni - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 18.50
Audiobook - polecana oferta: 13.90
-53% 13.90 zł Lub 12.51 zł
34.41 złpremium: 22.20 zł Lub 22.20 zł
27.38 zł 20% rabatu
35.15 zł Lub 31.64 zł
37.00 zł
12.90 zł
12.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Uczucia, których nie da się ująć w paragrafach

Kilka kartonów z rzeczami. Klitka nazywana mieszkaniem. Pięćset dolarów w banku, dwieście w portfelu. Kot. Oto cały dobytek Felicii Anderson w momencie, w którym rozstaje się z kancelarią KOster & Thompson. A także z Thomasem KOsterem. Mężczyzną, który często pojawia się w jej myślach i za każdym razem wywołuje motyle w brzuchu. To bolesne i przyjemne równocześnie.

Thomas, mimo że sam zdecydował o rozstaniu z dziewczyną, przeżywa je równie boleśnie. Topi gorycz w alkoholu, wylewa na siłowni hektolitry potu, ale to wszystko nie działa. Myśli o Felicii nie chcą odejść, Thomas nieustannie się zastanawia, czy zasługuje na kolejną szansę i jak sprawić, by dziewczyna mu ją dała... Czy tych dwoje będzie w stanie poukładać sobie życie bez siebie? Czy uczucie, które najwyraźniej w żadnym z nich nie wygasło, może zapłonąć świeżym żarem?

Łzy moczyły delikatny materiał poduszki, tworząc na niej plamę tuż obok mojej twarzy. To była ta chwila, gdy samotność, poczucie porażki i rozczarowanie uderzyły we mnie z pełnym impetem. Ciągle miałam nadzieję, że mnie zatrzyma, zadzwoni, przyjdzie. Powalczy.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Katarzyny Kukuły.

Obrończyni - audiobook od Eliana Lascaris możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć