ebook Nie całuj się pod kapliczką
4.85 / 5.00 (liczba ocen: 17)

Nie całuj się pod kapliczką
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 39.92
wciąż za drogo?
46.41 złpremium: 29.94 zł Lub 29.94 zł
39.92 zł Lub 35.93 zł
47.40 zł Lub 42.66 zł
49.90 zł 20% rabatu
38.15 zł
39.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)

Piękna i poruszająca opowieść o niezwykłych spotkaniach, wędrówkach na skraje łąk i kapliczkach, pod którymi skradziono pocałunki

Faustyna Świt nie należy do osób, które lubią widok swoich piegów i kasztanowych włosów w lustrze o poranku. Kocha zapisywać cytaty na drzwiach swojej szafy i nie znosi żółtych spódnic. Ceni swoje zdanie i przyjaciół, którym może ufać. Kiedy po wakacjach wraca do szkoły, poznaje Józka, nowego ucznia, którego od pierwszego wejrzenia… nie lubi. Nie opuszcza jej jednak wrażenie, że od tego momentu świat wyraźnie przyspieszył. Co wyniknie z ich przypadkowego spotkania? W jakie intrygi zostanie wciągnięta Faustyna? I co zrobić, gdy mroczne historie rodzinne zaczynają wisieć nad tobą niczym kłębowisko czarnych chmur?

Nie całuj się pod kapliczką jest pierwszą częścią Trylogii Sercowskiej autorstwa Weroniki Pawlak. Opowieść o losach uczniów „Żółtego Liceum” cieszy się ogromną popularnością wśród tysięcy użytkowników serwisu Wattpad.

Nie całuj się pod kapliczką od Weronika Pawlak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Tak to bowiem jest, gdy człowiek się z kimś przyjaźni lub kogoś kocha – jego emocje przechodzą na drugiego i odbijają się w nim jak w lustrze, i chcą, by w nie spojrzeć.
Myśli jednak mają to do siebie, że nikogo się nie słuchają i jak zbuntowane nastolatki – chodzą, gdzie chcą i kiedy chcą.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć