ebook Wokół księżyca
3.73 / 5.00 (liczba ocen: 3) Ilość stron (szacowana): 305

Wokół księżyca
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 3.25
Audiobook - najniższa cena: 19.79
3.25 złpremium: 2.09 zł Lub 2.09 zł
4.19 złpremium: 2.70 zł Lub 2.70 zł
2.97 zł
3.49 zł
3.49 zł Lub 3.14 zł
4.50 zł Lub 4.05 zł
4.82 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Dalszy ciąg powieści „Z Ziemi na Księżyc”. Po przerażającym uderzeniu podczas startu, trzej astronauci przekonują się, że są cali i zdrowi i lecą w kierunku „jasnowłosej Febe”. Natychmiast organizują sobie życie w malutkim pomieszczeniu, które zajmują z dwoma psami i siedmioma domowymi ptakami.
Seria wydawnicza Wydawnictwa JAMAKASZ „Biblioteka Andrzeja” zawiera obecnie już 24 powieści Juliusza Verne’a i z każdym miesiącem się rozrasta. Publikowane są w niej tłumaczenia utworów dotąd niewydanych, bądź takich, których przekład pochodzący z XIX lub XX wieku był niekompletny. Powoli wprowadzane są także utwory należące do kanonu twórczości wielkiego Francuza. Wszystkie wydania są nowymi tłumaczeniami i zostały wzbogacone o komplet ilustracji pochodzących z XIX-wiecznych wydań francuskich oraz o mnóstwo przypisów. Patronem serii jest Polskie Towarzystwo Juliusza Verne’a.

Wokół księżyca od Jules Verne możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć