ebook Daj się lubić. Na chwilę lub na zawsze: Rady agenta FBI - audiobook
3.91 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 4708)

Daj się lubić. Na chwilę lub na zawsze: Rady agenta FBI - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.76
Audiobook - najniższa cena: 36.91
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
44.90 zł
44.90 zł
44.90 zł Lub 40.41 zł
36.91 zł
44.90 zł
Inne proponowane

Przełącz guzik w głowach swoich rozmówców i zmień ich podejście do siebie! Były agent FBI, specjalizujący się w analizie zachowań, rekruter szpiegów i psycholog radzi, jak zdobyć zaufanie obcych ludzi, odczytać ich emocje i odgadnąć zamiary.

Książka „Daj się lubić…” (audiobook w formacie mp3) dostarczy ci narzędzi potrzebnych do zdobycia sympatii, niezależnie od tego, czy chodzi o pierwsze wrażenie na randce, rozmowie o pracę czy podczas spotkania towarzyskiego.

- Popraw swój „iloraz sympatyczności”, naucz się wyłapywać kłamstwa i opanuj niewerbalne sygnały.
- Zacznij mieć wpływ na to, jak postrzegają Cię inni.
Dzięki sprawdzonym radom byłego agenta FBI specjalizującego się w analizie zachowania, nauczysz się, jak zawsze zrobić dobre wrażenie na nieznajomych, w jaki sposób zbudować trwałe relacje oraz jak dowiedzieć się, co tak naprawdę inni myślą o tobie.
Przeczytaj i… Daj się lubić na chwilę lub na zawsze.

Kto może powiedzieć więcej o ludzkiej psychice niż Jack Schafer i Marvin Karlins
Pierwszy jako agent specjalny FBI rozwinął przełomową strategię profilowania terrorystów i wykrywania oszustw. Drugi jest międzynarodowym konsultantem w dziedzinie relacji międzyludzkich, absolwentem Uniwersytetu Princeton i profesorem Uniwersytetu Południowej Florydy. Obaj są autorami książek o tematyce psychologicznej i współpracownikami czasopism zawodowych i popularnych. Teraz Schafer i Karlins dostosowali wypracowane przez lata pracy i badań naukowych taktyki przesłuchiwania i przekonywania, byś nauczył się przełamywać dystans i przekonał do siebie niemal każdego nieznajomego.

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Marcina Kardacha.

Daj się lubić. Na chwilę lub na zawsze: Rady agenta FBI - audiobook od Marvin Karlins, Jack Schafer możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć