ebook Wszystkie złe miejsca
3.54 / 5.00 (liczba ocen: 4095)

Wszystkie złe miejsca
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 24.70
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
-6% 24.70 zł
27.97 zł Lub 25.17 zł
32.90 zł
32.90 zł Lub 29.61 zł
26.44 zł
26.65 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Internetowe randki to ryzykowna sprawa. Czy on okaże się w rzeczywistości równie przystojny, co na fotografii, a może została ona zrobiona dziesięć lat i dwadzieścia kilogramów temu? Kiedy zaś poprosi, żebyś poszła z nim do domu, skąd masz wiedzieć, czy to bezpieczne?

Cztery kobiety – przyjaciółki, krewne, rywalki – angażują się w randki z internetu, szukając towarzyskiej rozrywki, a tymczasem trafiają na celownik obeznanego technologicznie zabójcy, który przez aplikacje towarzyskie wabi ofiary.

Mężczyzna używający pseudonimu „Ten Jedyny” wie, że jego idealna fryzura, zwycięski uśmiech i urocze żarty rozbrajają kobiety i tłumią wszelkie wątpliwości, które mogłyby powstrzymywać je przed wybraniem się do jego mieszkania. Romantyczny wieczór zamienia się w randkę z zabójcą.

Do czego zdolne są kobiety w starciu z psychopatą?

Joy Fielding, autorka bestsellerów New York Timesa, stworzyła skomplikowany, elektryzujący thriller o zabójczej kombinacji przyjaźni, zazdrości i namiętności.

Wszystkie złe miejsca od Joy Fielding możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć