ebook Francuski ogrodnik
3.86 / 5.00 (liczba ocen: 6959)

Francuski ogrodnik
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 24.68
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
24.68 zł 20% rabatu
27.97 zł Lub 25.17 zł
31.25 zł Lub 28.13 zł
32.90 zł
24.35 zł
26.15 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Powieść autorki światowych bestsellerów Santy Montefiore.

Nowa, piękna, kolekcjonerska edycja.

Pozwólcie miłości wzrastać...

Miranda i David przeprowadzają się z Londynu do pięknego domu na wsi, otoczonego czarodziejskim ogrodem.

Jednak Miranda wciąż chwiejnie biega po mokrym trawniku na wysokich obcasach, Davida nigdy nie ma w domu, a dzieci za żadne skarby świata nie chcą oderwać się od telewizora.

I wtedy zjawia się zagadkowy Francuz... Sięgając do tajemnic mądrości przyrody, powoli zaczyna leczyć przeszłość i teraźniejszość. Ale kim właściwie jest? Jego sekret kryje się w najgłębszych zakamarkach ogrodu, ponieważ ogród, podobnie jak miłość, potrafi przywrócić ludzkiej duszy zdrowie nie tylko o każdej porze roku, ale także w każdym pokoleniu.

Powieść Santy Montefiore to odejście od gatunku, w jakim specjalizowała się dotychczas ta utalentowana pisarka. Wysławia uwodzicielskie piękno angielskich krajobrazów oraz lecznicze siły natury, lecz przede wszystkim przedstawia epicką historię miłosną, rozgrywającą się w samym sercu życia rodzinnego oraz konflikt między obowiązkiem i pożądaniem.

Rekomendacje e-booka Francuski ogrodnik:

"Każdy, kto lubi Joanne Harris lub Mary Wesley, z pewnością pokocha nastrojowy romans Santy Montefiore." - "Mail on Sunday"

"Tej książki nie da się odłożyć... Zakończenie jest fascynujące, ostatnie fragmenty przyprawiają o najprawdziwsze dreszcze..." - "Daily Express"

"Wspaniała epicka historia miłosna... Zaskakująca, poruszająca i znakomicie napisana." - Elizabeth Buchan

"Santa Montefiore błyskotliwie łączy intrygę oraz opis komplikacji życia w kraju w stanie wojny w wyjątkowo fascynującej romantycznej historii." - Red

Francuski ogrodnik od Santa Montefiore możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć