ebook Mikronawyki. Niewielkie zmiany, które wiele zmieniają - audiobook
4.14 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 8690)

Mikronawyki. Niewielkie zmiany, które wiele zmieniają - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 19.85
Audiobook - najniższa cena: 23.89
wciąż za drogo?
23.89 zł Lub 21.50 zł
-7% 23.90 zł
33.99 zł
35.99 zł
Inne proponowane

Poradnik, który może odmienić nasz życie! „Wszyscy chcemy zdrowiej się odżywiać, schudnąć, więcej ćwiczyć i lepiej sypiać. Ale wskaźniki dotyczące otyłości, bezsenności i stresu, o których czytamy na pierwszych stronach gazet, obnażają przepaść pomiędzy tym, czego chcemy, a tym, co tak naprawdę robimy. Jestem tutaj po to, żeby powiedzieć wam, że to nie jest wasza wina. To nie wy stanowicie problem, tylko nasze podejście do zmiany. W «Mikronawykach» proponuję zupełnie inne podejście do koncepcji zmiany. Ten system opiera się na wielu latach badań naukowych i sprawdziłem go w pracy z ponad 40 000 ludzi” – BJ Fogg

Wprowadzenie pozytywnej zmiany nie jest tak trudne, jak myślicie! Sprawdź sam w poradniku „Mikronawyki”

Zmiana twojego życia na lepsze jest łatwiejsza niż myślisz:
- czy chcesz schudnąć,
- spać, by się wysypiać,
- czy też odzyskać równowagę między życiem zawodowym a prywatnym?
Sekret tkwi w tym, by zacząć od małych rzeczy.

Przez lata wmawiano nam, że bycie zdrowszym i bardziej produktywnym to kwestia siły woli: powinniśmy podążać za trendami i dokonywać ciągłych zmian w naszym stylu życia. Jednak niezależnie od tego, czy chodzi o naszą diety, plany fitness czy pracę, radykalne zmiany zwykle się nie sprawdzają albo działają bardzo krótko. Więc co mamy robić? Zamiast skazanych na porażkę rewolucji powinniśmy zacząć od szybkich zwycięstw - i wdrożyć w naszą codzienność nowe mikronawyki. One zmienią wszystko!

Światowym ekspertem w tej dziedzinie jest legenda Doliny Krzemowej, B.J. Fogg, założyciel kultowej Akademii mikronawyków na Uniwersytecie Stanforda. Teraz każdy może skorzystać z jego przebadanej naukowo metody wprowadzania zmian, które są proste do osiągnięcia, skuteczne i trwałe.

W bestsellerowej, wysoko ocenianej i przez czytelników, i specjalistów książce „Mikronawyki” [audiobook w formacie mp3] B.J. Fogg pokazuje, jak zmienić nasze życie na lepsze utrwalając każdy drobny nawyk raz na zawsze. Wykorzystując wieloletnią pracę naukową oraz praktyczne doświadczenie pracy z ponad 40 tysiącami osób, objaśnia mechanizm kształtowania nawyków.

Skup się na tym, co możesz łatwo zmienić – wyjaśnia Fogg – a nie na tym, co wymaga ogromnego wysiłku; skup się na tym, co chcesz robić, a nie na tym, co powinieneś.
W mikronawykach kryje się zaskakująca prawda – budowanie szczęśliwszego, zdrowszego życia może być łatwe i zaskakująco przyjemne.

DZIĘKI «MIKRONAWYKOM»:
• nauczycie się prostej metody, jak dzielić cele na mniejsze i możliwe do osiągnięcia;
• dowiecie się, dlaczego emocje, a nie powtarzalność zachowań programują nawyki w mózgu;
• jak wyplątać się ze złych nawyków;
• i o wiele więcej!

Rekomendacje poradnika „Mikronawyki”:

• „Dzięki sekretnej formule BJ Fogga tworzenie nowych nawyków może być łatwe, przyjemne i satysfakcjonujące”
Mark Hyman, autor bestsellerów #1 „New York Timesa”

• „«Mikronawyki» to plan redefinicji naszego podejścia do samodoskonalenia. Nawyki są malutkie, ale rezultaty są wielkie”
Arianna Huffington, założycielka i prezes Thrive Global

• „Pomysły BJ Fogga na temat samozmiany są wyjątkowo trafne, przystępne i potężne. Brak mi słów, by napisać, jak wyjątkowa jest ta książka”
Dave Asprey, autor bestsellerów „New York Timesa” Head Strong i The Bulletproof Diet

Mikronawyki. Niewielkie zmiany, które wiele zmieniają - audiobook od BJ Fogg możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć